Yeni içerik
Sinan Güngörer

Fractal Axe FX Ultra 'Recto New' and 'Synth Demo'

Bu defa sadece Axe-FX Ultra'nın Recto NEW amfi simülasyonunu ve kendi imalatım Impulse Response'u (kabin simülasyonu olarak) kullandım.
Ayrıca bas gitar yerine, normal gitarı Axe-FX'in synth sounduyla çaldım.
Demo halindeki bir şarkımdır, iyi seyirler ve dinlemeler :)

Not: Başrolde, kızım Nisan'la da tanışacaksınız.

Yamaha SG-1000 ------ Fractal Axe FX Ultra ------ PC
Sizin videolarınızı izlemek ayrı bir zevk. Çom yaratıcı olmuş. Ayrıca kızınızı görünce aklıma Steve Vai-Yayo Gakk gelmedi değil :) Başarılar :)
 
ben de Nisan'a brutal vokal yaptırmaya çalıştım ama olmadı (aslında yapıyor da, bu defa utandı) bir sonraki videoya kaldı :) teşekkürler
 
A
Hocam videolarınızı beğenerek izliyorum, ekipman bazında ve müzikal açıdan gerçekten çok iyi çalışmalar ortaya koyuyorsunuz. SH-8 kullanmak için özel bir nedeniniz var mı ya da nasıl bir ton beklentiniz var bilmiyorum ancak Yamaha SG-1000 ile bence pek iyi gitmeyen manyetikler. Eğer denemediyseniz köprü pozisyonunda Bill Lawrence L500XL kullanırsanız muhteşem sonuçlar alabilirsiniz. Bu gitar ve ekipmanla sizin elinizde nasıl bir sonuç vereceğini çok merak ediyorum.
 
teşekkür ederim. sh-8 seçmemin çok özel bir nedeni yok. yepyeni bir manyetik denemek istemiştim, gitarı da yeni almıştım. beraber albüm çalışması yaptığım sevgili arkadaşım deniz (yılmaz) ile deneysel amaçlı, böyle bir modifikasyon yaptık. deniz'in gitarları ve manyetik kombinasyonlarıyla da denemeler yapıyorduk. Sonunda ikimizi de tatmin eden soundu yakalayınca da daha fazla uzatmak istemedik. Şimdilik memnunuz.

Şahsen sürekli 'full velocity' tuşeyle çalıyorum, tüm telleri kullanarak vurduğumda bile en yüksek gainde tek tek notaları duymak ve palm mute'larda da (stüdyoda) davulcuyu üzecek kadar alt (boomy) frekanslar almak istiyorum. Ama en çok aradığım güzel gelen kütür kütür midler. Kısacası hepsini arıyorum :)

Bill Lawrence L500XL, denemek isterim. duymadan hiç bir yorum yapmam mümkün değil. hatta bir karşılaştırma videosu hazırlamak da iyi bir fikir olabilir.
 
maşallah ufaklık çok tatlı :) video da çok güzel olmuş ben recto new modellemesini beğenmemiştim ama üzerinde biraz zaman harcamak gerek sanırım videonuzu izleyince anladım.
 
hocam 1,42 deki vatandaşta senin imalatın heralde..şarkının önüne geçmiş maşallah çok tatlı.benimde var bir tane 23 aylık.
 

Medya bilgisi

Kategori
Diğer Medyalar
Ekleyen
Sinan Güngörer
Eklendiği tarih
Görüntülenme
998
Yorum sayısı
9
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Üst