-bElAlI-
Son Hareket:
23 Eylül 2011
Katılım:
31 Temmuz 2008
Mesaj:
11
Alınan Beğeniler:
0
Ödül Puanları:
10
Cinsiyet:
Erkek
Doğumgünü:
25 Aralık 1989 (Yaş: 28)
Şehir:
Ankara
Meslek:
Üniversite öğrencisi

Bu Sayfayı Paylaş

-bElAlI-

Erkek, 28, Şehir: Ankara

Blues/Rock grubumuz "Kötü Espri" 25 Şubat'ta IF Performance Hall'de ilk kez seyircisiyle buluşmuştur. Yeni konserler için haber bekleyin :) 16 Mart 2011

-bElAlI- üyesinin son etkinliği:
23 Eylül 2011
  1. cokoprens
   cokoprens
  2. -bElAlI-
   -bElAlI-
   Blues/Rock grubumuz "Kötü Espri" 25 Şubat'ta IF Performance Hall'de ilk kez seyircisiyle buluşmuştur. Yeni konserler için haber bekleyin :)
  3. -bElAlI-
   -bElAlI-
   Rush Tribute grubumuz şu an bir gitar, bir davul ve bir bas olarak stüdyo hazırlığı yapmaktadır. Halen vokal arayışımız devam etmektedir...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Doğumgünü:
  25 Aralık 1989 (Yaş: 28)
  Şehir:
  Ankara
  Meslek:
  Üniversite öğrencisi
  3 yıldır bas gitar çalmaktadır. Tarzları, progresif rock başta olmak üzere; psychedelic rock, hard rock, jazz fusion ve blues'dur. Geddy Lee, Tony Levin, Pete Trewavas, Colin Edwin, Victor Wooten, John Myung, Alp Ersönmez ve Cüneyt Sözmen gibi isimleri kendine örnek almıştır ve çalışmalarını son hızda sürdürmektedir.

  Şu anda Rush besteleri -özellikle The Trees, By Tor and the Snow Dog, 2112, YYZ, Tom Sawyer, Cygnus X-1 the Voyage, Hemispheres, Fly By Night- çalışmaktadır. Enstrüman olarak kullandığı gitarı beş telli Ibanez SRX355'tir. Bunun yanında efekt ve pedal kullanımı olarak kendini yetiştirmektedir. Bas tonları olarak parlak ve kemik tonları; ayrıca düşük overdrivelı ve yüksek tizli aktif tonları daha çok tercih eder. Enstrümanı ton açısından ona fazlasıyla imkan tanımaktadır.

  Bas gitarın yanı sıra enstrüman olarak bilgisayar ve sample kullanımı konusunda da kendisini geliştirmeye başlamıştır. 5 yıldır klasik gitar çalmaktadır. Az miktarda cura bağlama da çalabilmektedir.

  Kötü Espri isimli Blues/Rock grubunun basçıdır. Aynı zamanda şu anda sürdürdüğü büyük kapsamlı bir Rush Tribute projesi vardır ve hayata tam anlamıyla geçmek üzeredir.

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü 3. sınıf öğrencisidir.
 • Yükleniyor...