hknsckn
Katılım:
10 Şubat 2012
Mesaj:
27
Alınan Beğeniler:
321
Ödül Puanları:
34
Medyalar:
6
Cinsiyet:
Erkek

Bu Sayfayı Paylaş

  1. ugrkkurt
   ugrkkurt
   hocam.. sizden tavsiye alabilirmişim. benim schecter solo 6 çin üretim bir gitarım var. severek aldım. ama artık bana yetmediğini düşünüyorum. gitarları çok araştırıyorum. iyi olanı alacak bütçem yok. 1500-2000 civarı bütçem var ne marka tavsiye edersiniz. hard rock - metal çalmayı seviyorum.
   1. hackeiommi
    hackeiommi
    Hakan her zaman forumda olamayabiliyor, derdini ayrıntıları ile (gitar neden yetmiyor? Hangi amfi ile kullanıyorsun? Tarzın nedir?) anlattığın başlık açarsan daha çeşitli ve tatminkar cevaplar alabilirsin.
    14 Kasım 2015
    hknsckn bunu beğendi.
   2. hknsckn
    hknsckn
    Açıkçası benzer durumda olsam ne yapardım ben de bilmiyorum. Bir ihtimal, 2. el, oldukça eski HSS ya da HSH dizilimli bir Jackson alıp elden geçirtirdim. Tamamen zevk meselesi.

    Marka değerini bir kenara bıraksan 5 kuruş etmeyecek Gibson Les Paul'lar olduğu gibi, verdiğin paranın çok daha fazlasını sana veren ”Çin” malı gitarlar da var. Alabileceğinin en ”pahalısını” almak gibi bir psikolojiye bürünme.
    15 Kasım 2015
   3. hknsckn
    hknsckn
    Önemli olan karpuz seçer gibi gitarı seçebilmek.

    @hackeiommi 'nin yazdıklarına da bir kulak ver. Açacağın başlıkta benim söyleyeceğimden çok daha fazla opsiyon sunulur sana.
    15 Kasım 2015
    hackeiommi bunu beğendi.
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...