besonbes
Son Hareket:
12 Eylül 2014
Katılım:
28 Eylül 2013
Mesaj:
0
Alınan Beğeniler:
0
Ödül Puanları:
0
Cinsiyet:
Erkek
Doğumgünü:
19 Ağustos 1975 (Yaş: 42)
Web Sitesi:
Şehir:
izmir
Meslek:
müzik eğitmeni

Bu Sayfayı Paylaş

besonbes

Erkek, 42, Şehir: izmir

besonbes üyesinin son etkinliği:
12 Eylül 2014
  1. besonbes kullanıcısının profilinde henüz hiç mesaj yok.
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Doğumgünü:
  19 Ağustos 1975 (Yaş: 42)
  Web Sitesi:
  http://www.besonbesmuzik.com
  Şehir:
  izmir
  Meslek:
  müzik eğitmeni
  Hobileriniz:
  tenis
  Kullandığınız Ekipman:
  akustik piyano ,keman,klasik gitar
  Sevdiğiniz sanatçılar, gruplar:
  sting
  Merhaba,

  İsmim Özgür Akça.2007 yılında hizmet vermeye başlayan Beşonbeş Müzik Kulübü, müzik dersleri konusunda kaliteli hizmet vermek ve müzik aletlerini uygun fiyatlarda tüketiciye sunmak amacıyla kurulmuştur.herkes için kendini denetleme, yönetme, beceri ve disiplin kazanması, eğitim aldığı alanda başarı elde ederek özgüven kazanması, kendine güven duygusunu kazanarak, ilke merkezli bireyler olmasını sağlamak müzik eğitiminin eğlence ve hobi olma dışında kazandırdığı niteliklerdir. Bu amaç doğrultusunda; kulübümüz birebir veya en fazla iki kişiden oluşan sınıflarda konservatuvar düzeyinde eğitim vererek, öğrencilerini başarılı bireyler olarak yetiştirmek için çalışmaktadır.

  Kulübümüz 11 Haziran 2009 ‘da, yetiştirdiği öğrencileriyle beraber verdiği konser büyük beğeni toplamıştır. Her sene öğrencileriyle konser düzenleme hedefinde olan kulübümüz ,sizlerle beraber olmaktanda kıvanç duyacaktır.

  Kulübümüzde piyano, keman, klasik gitar ve ud dersleri konservatuvar düzeyinde en fazla iki kişilik sınıflarda verilmektedir. İki kişilik sınıflarımız sadece keman, klasik gitar ve ud dersleri için geçerlidir, piyano derslerimiz birebir verilmektedir.Kullandığımız metodlar; piyano için Beyer ve Yalçın İman Piyano Metodu , keman için Suzuki Keman Metodu ve Ömer Can Keman Metodu, klasik gitar için Ziya Aydıntan Gitar Metodu ve Oxford Üniversitesi'nin hazırladığı Klasik Gitar Metodu ve ud dersleri için, Onur Akdoğu Ud Metodu ve mutlu torun metodu kullanılmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için..web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

  KİŞİSEL BİLGİLER
  Yedi yıldır özel ders vermekteyim .Daha önce Rock grubumla konserler vermekteydim. 2007 yılında , yıllardır oluşturduğum bilgi birikimimi insanlarla paylaşmanın çok güzel olacağı fikriyle ,Beşonbeş Müzik Kulübü adı altında her yaşta öğrenciye müzik eğitimi veren bir müzik kulübü açtım. Heryıl öğrencilerimle konser düzenledim , çünkü motivasyonlarını artırdığını gördüm . Birebir olarak ders vermenin ve her insanın algı ve yetenek durumuna uygun eğitim seçmenin daha doğru olduğuna inanmaktayım .
 • Yükleniyor...