Arama sonuçları

 1. Jackson js11 alınır mı

  Jackson’ ın bu gitarı başlangıç olarak seni uzun süre götürür. Klavyesi rahat olması önemli. Manyetikler yeterli olacaktır. Fakat amfi olarak marshall mg almanı tavsiye etmem. Blackstar id core onluk yada yirmilik lambalı amfi alana kadar seni idare eder. O zaman gitarını da daha üst seviye bir...
 2. Gitarda çok yeniyim başlangıç için amfi önerisi

  İkisi de benzer özelliklerde zaten.Ben bir süre pratik amfisi olarak kullanmıştım id core. Boyutuna göre oldukça güzeldi. Bir şey değil iyi akşamlar.
 3. Gitarda çok yeniyim başlangıç için amfi önerisi

  Blackstar id core on yada yirmi wat alabilirisiniz. Uzun bir süre idare eder sizi. 600 TL civarı var sarı sitede ikinci el.
 4. Jackson JS32 vs Cort EVL X4 (24 Saat İçinde Alacağım)

  Jackson’ ın Japon üretimi dk serisi gitarlarını ikinci elde bulursan bu iki gitardan da çok daha iyidir. Ama illa sıfır alacağım diyorsan cort bana göre. Fakat ikisini de dene öyle al. Hangisi daha rahat gelecek sana değerlendir.
 5. merhabalar

  çekip çıkarın.
 6. Epiphone Les Paul Custom Pro

  Duman tonu diyorsan olay çok başka boyutlara gidiyor. Forumda bayağı bir tartışma var bu konuda. Arama kısmına duman tonu yazarsanız aradıklarınızı bulabilirsiniz.
 7. Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  İbanezin ts serisi. Muadilleri var araştırırsınız.Başlangıç ve ilerisi için vox vt20+ öneririm. Pedala ihtiyacınız olmaz. Üstünde uğraşarak çok güzel tonlar alırsınız. İleride zevkinize göre lambalı Blues junior, laney cup, vox ac yada peavey klasik bakarsınız.
 8. Bu ses tonunu nasil bulabilirim?

  Merhaba. Rammstein gitariti için üretilmiş fly rig var. Onu alabilirsiniz.
 9. İstanbul Vokal Aranıyor (Şarkı Hazır)

  Merhaba. İlk besteniz sanırım. Ben genel fikri beğendim. Üstünde çalışarak daha iyi olabilir gibi. Tabi vokal olunca daha da güzelleşebilir. Vokal olarak brutal vokal mi düşünüyorsunuz yoksa temiz mi ? Bana sanki brutal vokal daha iyi oturur gibi geldi. Dediğim gibi fikir güzel. Bol şans size.
 10. Drop tuning sorusu

  Yedi yada sekiz telli gitar alarak sorununuzu çözebilirsiniz.
 11. Ben "Single_FACTOR" Siteden Atıldım. Sebep ?

  Üzücü bir durum. Gerçekten bir çok kez yazdıklarından faydalandığım bir arkadaşımızdı daha önce banlananlar gibi. Umarım küsmezsiniz siteye ve yeni nickinizle devam edersiniz. Böyle kullanıcıların küstürülmesi siteye de bize de zarar veriyor.
 12. Meslek seçimi & 110 bin tl & gelecek

  Hemşireliği seviyorsanız hemşire olun. Hem insanlara yardım ediyorsunuz hem de her zaman geçerli bir iş. Tabi karar sizin. Kuzenim hemşire şimdi devlete geçti ve çok rahat. Mesai saatleri belli aldığı para belli. Özel zamanınız da olabilir. Ben ne kadar çok para kazandığıma değil ne kadar özel...
 13. Marshall MG15FX ile İlgili Sorun

  Merhaba. İlla değiştirmek istiyorsan sarı sitede 1.000 liranın biraz üstü marshall avt 20x gördüm. zamanında kullandığım oldukça güzel bir amfidir. Bence mg serisi ile kıyas kabul etmez. Yarı lambalı bir amfi. Uzun süre kullanabilirsin.
 14. İstanbul Beraber çalacak arkadaşlar

  Merhaba. Avcılar , Beylikdüzü, Bahçeşehir etrafında beraber çalacak 35 yaş üstü gitarcı arkadaş arıyorum. Bende gitar çalıyorum. Tarzım 70, 80,90 klasik rock, hard rock ve heavy metal. Ekipman sıkıntım yok. Birlikte gitar çalacağımız arkadaşla beraber repertuar oluşturarak ona uygun başka...
 15. Başlangıç olarak hangi gitar ve amfi almalıyım?

  Gitar da amfi de tarzın için müsait gerisi sana kalmış. Cort ikinci el bak güzel gitarlar var ve uzun süre seni götürür. Les paul kasa slash’ ın kullandığından.
 16. Başlangıç olarak hangi gitar ve amfi almalıyım?

  Güzel tercih başlangıç için. Amfi uzun süre seni idare eder. Gitar alternatifi olarak les paul kasa cort bakabilirsin.
 17. Marshall DSL5C vs Blackstar HT5R

  Marshall dsl 5c kullanıyorum usa deluxe strat ile. Ben çok memnunum. Clean kanal çabuk kırılıyor evet ama gitardan kısarak gaini temizleyebilirsin. Blackstar ht1 kullanmıştım. Onu çok sevemedim. Marshall full lambalı bir amfi ve düşük seste de başarılı. Ama denemen lazım hangisini seveceksin...
 18. Fender Meksika Strat Ve Sx Strat Hakkında Düşünceleriniz

  Biri gerçek strat biri de benzeri. Meksika stratlar oldukla güzel gitarlar. Yapmak istediğin tarz için üç single manyetikli bir strat alabilirisin. Sx ile elindeki gitar arasında bir fark olduğunu sanmıyorum. Ama vaktin varsa para biriktirip usa’ de alabilirsin. O zaman evladiyelik bir gitarın olur.
 19. Lütfen bakın, yardım gerekli

  Çalarsın ama biraz sabır gerek. Ders almanı öneririm çabuk ilerlersin.
 20. Lütfen bakın, yardım gerekli

  Cleande çal drive da değil.
Üst