Arama sonuçları

 1. Line 6 Pod Bilgisayar Nasıl Bağlanır ?

  Line 6 Pod x3 live aldım bilgisayara ses almak istiyorum usb kablosunu taktım ve DAW yazılımlarından ses alamdım. Asıl amacım bilgisayarı amfi gibi kullanmak. Line 6 Pod bilgisayara nasıl tanıtaçağım yardım ederseniz çok mutlu olurum.
 2. Korg ToneWorks AX3000G - Gitar Prosesör Looper Özelliği Var mı ?

  Korg ToneWorks AX3000G Gitar Prosesör Looper pedalı olarak kullanılabiliyor mu ?
 3. Korg ToneWorks AX3000G - Gitar Prosesör

  Korg ToneWorks AX3000G - Gitar Prosesör almayı düşünüyorum ama hakkında bilgiye sahip değilim. Benim için önemli olan bir iki konu var. Looper pedal özelliği mevcut mu gitarimala ritim kaydedip üzerine solo yazmak istiyorum. Bir diğer konuda bilgisayara başlayınca ses kartı görevi görüyorum...
 4. Zoom G3XN Nerden Satın Alabilirim

  Merhaba arkadaşlar Zuhal müzik, Cangöz müzik, senkop müzik ve Doremuzik ile görüştüm. Zoom g3xn yokmuş elerinde. hepsiburda, n11'de de bulamadım. Yaşadığım şehirde ki müzik mağazalarında da yok. Zoom g3xn nerden bualbilirim.
 5. Solo Müzik Önerisi

  Merhaba arkadaşlar solo parçalar çalmak istiyorum. Önerebileceginiz solo ağırlıklı parçalar var mı?
 6. Kara Cuma Dahilinde 200 TL Klasik Gitar Önerisi (Başlangıç Seviyesi)

  200TL limitim var kara cumayı bekliyorum. Bana kullanmış olduğunuz kaliteli tel yüksekliği standart olan klasik gitar marka ve model önerirmisiniz.
 7. Zoom g3nx VS Nux mfx 10 VS Boss me25

  Merhaba arkadaşlar bir prosesör alacağım ve çok fazla bilgim yok. Zomm g3nx, Nux mfx ve Boss m25 gibi prosesörleri internette övüyorlar. Sizce hangisi daha iyi (farklı marka ve model de olabilir max limit 1200. Tl) hangisi daha iyi. Önerileriniz bekliyorum. Bankalar arası geciş sağlayan live...
 8. Avid Pro Tools Açılış Hatası Nasıl Çözülür

  Merhab arkadaşlar avid pro tools kurdum fakat açılış ekranında hata veriyor. Programı silip geri kurdum ama düzelmedi. Bu sorunu nasıl çözerim.
 9. Rocker Aksesuraları

  Merhaba arkadaşlar vir çok sitey baktım ve aşağıda ki gibi bir kemer bulmadım. Buna bezer bir kemeri hangi sitede bulabilirm. Türkiye sitesi olursa sevinirim aliexpress gibi sitelerden ürün çok geç sürede geliyor.
 10. Trabzon Tarbzon' da. Rock Grup Kurmayı Düşünüyorum Elektro Gitaristim, Bas Gitar, Bateri Ve Solist Arıyorum

  Merhaba Trobzonda okuyorum. Kendimi daha iyi konuma getirmek için Rock grup kurmak veya bir gruba girmek istiyorum. İlgili arkadaşları bekliyorim.
 11. Vst Önrrisi

  Guitar Rig Pro haricinde indirebilecegim direk daw programlarına eklemek için Rock amfi vst önerilerinizi bekliyorum.
 12. Elektro Gitar Solo Önerileri

  Hoşunuza giden solo müzikleri önerilerini ve tablarını benimle paylaşırmısınız. Kendimi geliştirmek istiyorum bu yüzden müzik tarzının önemi yok. Pop, Rock, Metal fark etmez.
 13. Konya da Özel Elektro Gitar Ürenten Mekan

  Merhaba Konya da elektro gitar üretimi yapn bir mekan var mı?
 14. Konya da Elektro Gitar Satan Mağza

  Merhaba zuhal müzik veya dore müzik gibi Konya da müzik mağazası varmı. Şuan kullandığım elektro gitarı (İbanez rg 370 Dxz ) satıp yeni gitar alabilecgim.
 15. Tremolo Yayları Ne Zaman Değişir

  Merhaba arkadaşlar elimde ibanez RG 370DXZ (Edge zero II) var tremolo yaylarını ne zaman değiştirmeliyim. eskidğini nereden anlayabilirim. Birde nereden temin edebilirim.
 16. Elektro Gitar Vidalarını Ve Parçalarını Nereden Bulabilirim

  Merhaba arkadaşlar aşağıdaki resimlerdeki gitar vidalarını ve parçalarını nereden bulabilirim.
 17. Tremolo Kolu

  Merhaba arkadaşlar ibanez rg 370dxz (edge zero II) tremolo kolu arıyorum. Türkiyede bulamadım thomman adlı bir siteden arkadaşlar link atmış fakat çok pahalı geldi (17€ =115TL+ kargo parası) Aliexpressde bu tremolo kolunu buldum bunu gitarıma uyarmı. Şimdiden herkeseTeşekkür ederim. Link: TRY...
 18. Edge Zero II Tremolo kolu Nerden Satın Alabilirim

  Ibanez Rg 370 Dxz gitarım için Edge Zero II Tremolo kolu nerden bulabilirim. Bir kaç online alış veriş sitelerine baktım fakat bulamadım.
 19. 2.El Studyo Ses Kartı Ve Midi Klavye Ariyorum

  En az 4x4 bir ses kartı ve 49 tuşlu midi klavye 2.el home studyo için ürün önerileriniz bekliyorum.
 20. Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik Yetenek Sınavı İçin Konya da Özel Hoca Ariyorum

  Yıldız Teknik Üniveristesi Duyusal (Ses) Sanatları bölümü için Konya da özel hoca arıyorum yardımlarınızı bekliyorum. Duyum Düzeyi sınavı aşaması; adayın ezgisel yatay çizgileri; ritmik modelleri hafızada tutabilme ve kendi sesiyle ya da eliyle (ritm algısı kontrolünde) tekrar edebilme...
Üst