Arama sonuçları

 1. Satılık Abanoz tuseli perdesiz gitar - Ibanez SA260FM

  Selam bu gitarın sıfırı ne kadar acaba ?
 2. 2. Elektro gitar için öneri

  Anladığım kadarıyla strat veya tele alacaksın. Markayıda yazmışsın nasıl bir tavsiye istiyorsun?
 3. Hangi akustik/klasik gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Selam ben Yamaha kullanıyorum 2005 ten beri akustik gitar olarak. Çok fazla akustik gitar denemedim ama çalmayı bilen biriyle gidin deneyin diyeceğim ama şuan korona yüzünden deneyemezsiniz. Takamine ler benim zamanımda iyiydi. Hala iyidir bence Takamineye yönelin.
 4. Sapı çatlamış gibson

  Neden acaba hiç yanılmıyorum. Hala mevzuyu saçma sapan yerlere getirip benimle ağız dalaşına giriyorsun. Birde kelimelerimi düzeltip ezilmiş egonu burada benimle tatmin etmeye çalışıyorsun. Binaen veya binayen. İstediğin zaferse sevgili kardeşim istediğin zaferin tadını çıkar. Egomu bunlar...
 5. Sapı çatlamış gibson

  Şampiyon derken ? Cevaplarını verdiğin söylevlere göre alırsın. Sen li ben li konuşmalarından sonra sizli/bizli konuşmalar yapıp iki yüzlülüğünde alemi yok. Şova hele hiç gerek yok. Kimse sanada mankafa dediği yok sakin ol paşam :) (Şampiyona binayen) . Burada artniyet aranan bir durum yok...
 6. Sapı çatlamış gibson

  Senin sanırım marka/maliyet algın yok. Bir malın menşeisi ve markası para ediyor. Yani sorundan bu mevzuyu çıkarttım çok saçma gelsede ? Kalkıp Artec dünyanın en iyi manyetiğini üretsede Artec Artec'dir. Anlatabildim mi ?
 7. Sapı çatlamış gibson

  Artec manyetikleri abd manyetik klasmanına sokup onlar kadar iyi diyip gitarı övmesi tabiki şüpheci yaklaşılır. Bu dönemde para kazanmanın zorluğu ortada insanlar para harcarken iki kez düşünüyor. Araştırmacıdan kastınız nedir ? Gİtarın satıcısı gibi konuşmuşsunuz siz mi satıyorsunz?
 8. Sapı çatlamış gibson

  Zaten fazla övülen bişeyden kaçmak lazım. Yok şöyl oturmuş yok şöyle iyi vs vs. Tek parça olduğu bile şüpheli.
 9. Sapı çatlamış gibson

  Diğer aksamlarda orjinal mi diye düşündürttü şuan. Baksana manyetikler için aynı kalite yazmış. Diğer parçaların çakmalarını bulup takmış olabilir. Bu gitardan uzak durun bence.
 10. Sapı çatlamış gibson

  Benim anlamadığım manyetikleri mi satmış bu arkadaş ?
 11. Bu gitarın modeli ne?

  İki farklı gitara sahip olmuşsun şuan. Birisi sss düzenindeyken biri hsh düzeninde. Tonlarını anlamada yardımcı olur sana. Yputube u elinin altından ayırma.
 12. Sweet Child O' Mine Performansım nasıl

  Ben beğendim açıkçası ben 8 ay sonunda teoman duman çalıyordum :) Tabi yıl 2005 falandı aga be yaktım bir sigara
 13. Ben hangisiyim?

  Rengi çok güzel bu gitarın keşke rosewood olsa görüşebilirdik bu gitar için
 14. Sx ve Squier kararsızlığı

  Ihlamur ağacının ağır olduğunu nereden çıkardınız kaynak varmı elinde ? Gİtar gövdelerinin pahalı olması nere menşeili olduğuyla doğru orantılıdır. En pahalı ıhlamur amerikan ıhlamurudur. Ayrıca Ihlamur ağacı manyetiklere en kolay ve seri cevap verebilen bir ton ağacıdır. Ibanez gibi markaların...
 15. yamaha aes720 bu gitar ne kadar eder arkadaşlar

  1500 bu gitar için çok ama çok yüksek bir rakam. Yurtdışında 300 Eur altında satılıyormuş.Birde ikinci elini düşün. 1000 lira bandı çok bu gitarlara.
 16. yamaha aes720 bu gitar ne kadar eder arkadaşlar

  Ya bırakın bu çakalı 2 sene önceki muhabbetmiş şaka mı bu yıl bile olmadı ama çocuk yıllarıdır satamamıştı bu gitarı. Bu gitar etse etse 1000-1500 bandında. Gelmiş burada köylü kurnazlığı yapıyor. Sen birinden akıl almışsın al bu gitarı 1000 tl ye 4000 e okut diye birisi aklına girmiş :) hayır...
 17. yamaha aes720 bu gitar ne kadar eder arkadaşlar

  O zaman bu gitarı o arkadaştan almış sonra yok grover vs vs diyip milleti keklemeye çalışıyor :D Ucuza alırsın satmak için ama piyasası olmayan gitara da para bağlanmaz :)
 18. yamaha aes720 bu gitar ne kadar eder arkadaşlar

  Bu gitar Antalyada 1400 liraya satılmıyordu geçtiğimiz aylarda. Piyasası olmayan bir gitar. Ederi maksimum 1500-2000 tl. Gitarı denemiştim arkadaşım için Antalya'da ama Epiphone da karar kılmıştık. Alan arkadaşın bu fiyatların üstüne çıkarsa elinden çıkaramaz satacak olursa.
 19. Sx ve Squier kararsızlığı

  3000 liraya mex strat al. Onun manyetiklerini beğenmezsen ki alnico olmamasına rağmen manyetikler yüksek çıkışlı ve karakterli bir sound veriyor. Köprüsü,burguları vs herşeyi çok rahat senelerce götürür. Tek yapman gereken üst eşiği kemik yada tusq nut tak. Manyetiklerin çıkışı yüksek gelirse...
 20. elektro gitar ayarları

  Geyik derken ? Ne geyiği dostum. Aralarında rezonansı yüksek titreyen gitarları çıkıyor. Çok arkdaşım çok hafif olduğundan sahneye modlayıp çıkmışlığı da var. Birşeyi deneyimlemeden yorum yapman asıl geyik :)
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler