Arama sonuçları

 1. Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

  Cat Stevens'ın Lady D'Arbanville şarkısının müziği üzerine Türkçe sözler uyarlamışlar. Şarkıyı hatırlaman çok normal. Eminim çocukluğumuzdan beri hepimizin kulağındadır o şarkı.
 2. İstanbul Bienali

  "İmkânsız Değil, Üstelik Gerekli: Küresel Savaş Çağında İyimserlik" sloganıyla bu yıl onuncusu düzenlenen Uluslararası İstanbul Bienali 08 Eylül / 04 Kasım 2007 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşuyor. İstanbul'un çeşittli noktalarına yayılmış olan bienalin sergi noktaları Kadıköy Halk...
 3. Popomundo

  Ne demek ;) Her zaman ;) Bu evler her zaman açıklar ama hani giderken bir kutu bira alıp gitseniz fena olmaz. Eve bırakırsınız isteyen alır içer ;)
 4. Popomundo

  HOSTELLER: Amsterdam: Cansu Türker *HOŞ* Ankara: Sıcak&Bora Malikanesi *HOŞ* Barselona: Akad Göztepeli *HOŞ* Belgrade: Yosun Palas *HOŞ* Berlin: Sisli Fakirhane *HOŞ* Brüksel: Danny Keene *HOŞ* Buenos Aires: Cansu Türker *HOŞ* Kopenhag: Coşar Pansiyon Atlantis...
 5. Popomundo

  Vallahi ya :) Ben nereye onlar oraya. Sen asıl bir kaç güne gör. Hepsi takibimde benimle mexico city'ye gelecekler farkında olmadan :)
 6. Popomundo

  Bizim evde kalabilirsiniz. Ben sana anahtar veririm ;) Kapılar kilitli kalsın ama içeri girince kilitleyin. Sevgilimin anahtarını vercem size :)
 7. Popomundo

  Biralarla geldik vallahi çok sağol. :)
 8. Popomundo

  Serox, sen de kalabilir miyiz bir kaç gün? Otel parası vermeyelim İstanbul'da :)
 9. Popomundo

  Ekledim :) Geçmiş olsun hastaneye yatmışsın :) 10 Ekimde İstanbul'dayız. O civarda olursan misafir edersin artık bizi :)
 10. Popomundo

  Ben de dünya turnesini tamamlamaya çalışıyorum şu an zaten :) Adın ne oyunda? Arkadaş listeme ekleyeyim de denk geldikçe muhabbeti ilerletelim bu arada o zaman :)
 11. Popomundo

  Tamam serox :) Takıl peşime ne istersen öğreteyim. Boşuna kitaplara para harcamayın, burda hazır harcanmışı var :)
 12. Popomundo

  Peki o zaman. Ben de Cecilia Filippone. Yolu Moskova, Ankara, Roma ya da Amsterdam'a düşen haber versin. Otel parası vermesin ev var. Bir de peşime takılana türlü türlü yeteneklerimi öğretirim ;) Seçin, beğenin. Hangisini isterseniz öğretirim ;) Temel Telli Enstrümanlar ***** Bas...
 13. Fotoğrafcılık

  Dijitalde de bir dolu zımbırtı taşımak gerekiyor. Bu sadece manuel çekime özgü bir şey değil. Ne kadar farklı iş yapmak istersen, o kadar artıyor malzemesi.
 14. Fotoğrafcılık

  Kimmiş bu sanat tarihçisi? Ben de sanat tarihçisiyim ondan sordum yanlış anlama. ;)
 15. Fotoğrafcılık

  Nri Bilge Ceylan ve onun geniş açılı objektifi yaa :cry: Ben de istiyorum bir sürü şey ama param yok :( Dijital pahalı bir iş kardeşim ya :lol:
 16. Turkrock Tatilde Buluşmaları

  Iııııhhh sıcak hava zaten. Üşenirim ben. :D:D:D:D
 17. Turkrock Tatilde Buluşmaları

  Bu sıcakta oturun oturduğunuz yerde ya :) Ben bazen bakkala gidecek güç bulamıyorum kendimde. Ne festivali, ne tatili.. :D Benim tatil anlayışım sabaha kadar oturmak akşama kadar yatmak :) Zaten bakınız sıcak benim başıma vurmuş artık. Uyuşukluğunda bu kadarı :D Pes yani :D
 18. Barış Akarsu

  Lütfen ama lütfen trafikte ne olur çok dikkatli olun. Bu işin şakası yok işte. Bir can daha gitti ve bir daha geri dönmeyecek. Sürat, dalgınlık, alkol, uykusuzluk, agresiflik... Trafik bunların hiç birisini es geçmiyor. Ne olur dikkatli olun. Onaon'daki 5 dakikalık sohbetimizi ve o...
 19. Barış Akarsu

  Başımız sağolsun. Yakınımı kaybetmişim gibi bir his var içimde. Kazanamadı mücadeleyi. Mekanı cennet olsun. Dualarımız mekanını cennet etsin. Tüm sevenlerine sabır diliyorum.
 20. Barış Akarsu

  Çok üzüldüm, inanılmaz üzüldüm. Tanınmış olması ya da Barış Akarsu olduğu için değil, bu şekilde bir acıyı yaşadığı için. Annem çok sever Barış'ı. Haberi duyduğundan beri dua ediyor onun için. Allah acil şifa versin ve bir an önce hayati tehlikeyi atlatsın. Ölenlerinde ailelerine sabır...
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler