Arama sonuçları

 1. hey you solosu

  ahahah kasıtlı olarak yapılan bir şey değil.. gmail için kapak fotoğrafı arıyordum, 2-3 yil öncesine kadar osu adlı oyunu oynadığım için uygun boyutlarda osu yazan bunu bulabildim. Related olması amaçlı. yaparken kamalı haça dikkat bile etmemişimdir.
 2. hey you solosu

  video boyutunu küçültmeyi denedim ama profesyonel kamerayla çektim bu kadar küçültebildim. bendler evet hatalı oldugu çok belli, orjinalinde vibrato çok var ama izlediğim bazı coverlarda vibrato yapmıyorlardı, bende öyle çalayım dedim. zaten vibratoya daha hiç girmedim. aslında bu teknikleri en...
 3. hey you solosu

  60 MB uploadi o kadar bekledim, dosya olarak upload etmişim. Vaktinizi harcamanıza gerek yok. buna değer görüp izleyenler olursa teşekkürler şimdiden
 4. hey you solosu

  görenlere merhaba, 5 gün sonra 3 ay olacak gitar çalıyorum, elektronikle başladım. Hey you solosu denedim kendimce yorumlarınızı ve tavsiyeleriniz varsa alırım.
 5. bias fx2-scarlet solo ses çıkışı sorunu

  dip ses için gate'i bir kontrol et istersen ama benim de anlamadığım bir nedenden kötü bı cızırtı alıyorum. sanırım gitara yeni başladığımdan perdelere basmam ile alakalı çünkü youtube'da böyle bir problem yaşayan gormedim. çözerseniz beni de bilgilendirebilir misiniz :)
 6. Çok yeniyim yardım ederseniz çok mutlu olacağım

  ben kendi fikirlerini ve deneyimlerimi paylaşayım sen kendine göre bir şeyler çıkar. hepimiz için geçerli olacak diye bir şey yok. Ben 3 ay önce bir arkadaşımdan grg 170dx ve Marshall mg10 amfi aldım. Amfiyi satıp ton için ses kartı aldım ve gitar yetersiz gelmeye başladı şimdi ise bir...
 7. bias fx2-scarlet solo ses çıkışı sorunu

  Focusrite soloyu ilk aldığımda ben de bu latency ve ses gelmeme olaylarıyla uğraşmıştım. Benim ayarlarım bu şekilde bir dene istersen.
 8. bias fx2-scarlet solo ses çıkışı sorunu

  "yesil sinyal cizgileri" bunu goruyorsan problem yok. output ayarlarina bir Bak bias fx'den. istersen benim ayarlari ss atabilirim.
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler