Arama sonuçları

 1. Bu parmak ile nasıl olacak

  Merhabalar elektro gitara başladım ve internetteki kaynaklardan yararlanıyorum ama ilerledikçe parmaklarımdan dolayı bir sorunum var. Serçe parmağın yamuk ve çok esnek. Üst tellere çıktıkça genelde hız yapmaya çalışırken bükülüyor güçsüz olduğu için. Nasıl halledebilirim bu sorunu. Gitarda...
 2. Elektro Gitar Askısı Ne Kadar Önemli?

  Merhaba gitara daha yeni başladım ve askım yok. 20-30 TL'lik askılar ile 150 TL'lik askılar arasında ne fark var? Almayı düşündüğüm askı da bu.
 3. Kulaklık amfisi için hoparlör

  Elimde Schecter C6 Plus gitar ve bunun yanında Vox Amplug 2 Lead kulaklık amfisi var. Elimdeki hoparlör kaldırmıyor. Acaba çok maliyeti olmayan temiz ses alabileceğim hoparlör var mı? Önerilerinizi bekliyorum.
 4. Ses kartı mı amfi mı?

  Açtığım konuyu belki görenler olmuştur. Vox Amplug 2 kulaklık amfisi almıştım fakat beni hiç tatmin etmemişti, ses sürekli cızırtılı geliyordu. Şimdi yeniden bakmaya başladım. Ses kartı mı almam daha mantıklı amfi mi?
 5. Aldığım amfi mi bozuk gitarım mı?

  Merhabalar elimde Schecter C6 Plus gitar var. Bu gitarı 8 Mart'ta aldım. Aldığımdan beri hiç amfiye bağlamadım. Dün itibari ile de Vox Amplug 2 kulaklık amfisi aldım. Amfiyi taktığımda çok fazla dipses geliyor ve ses aşırı boğuk. Ayrıca tellere vurduğun anda aşırı kötü bir ses geliyor. Yarın...
 6. Vox Amplug 2 Lead vs Vox Amplug 2 Classic Rock

  Merhaba Vox Amplug 2 kulaklık amfisi alacağım fakat hangisini alsam karar veremedim. İki model arasındaki farklar neler? Ben lead modeline daha yakınım.
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler