Arama sonuçları

 1. Satılık Propellerhead Reason 10 (Europa Shapeshifting Synth Hediye)

  Reason version 10 +Europa Shapeshifting Synth satılıktır. Reason 10 (update veya upgrade değildir) 2 ürün için de sadece orijinal lisanslar satılıktır, ürün internetten indirilecektir. Europa Synth. Plug-in (VST/AU) 'i $50-$100 arası bir fiyata satıp Reason 10 maliyetinizi düşürebilirsiniz...
 2. Türkiye'de Paypal Kullanmanın Yolu

  Paypal Türkiye'den çekildiği için bunu kulllanamıyoruz. Ancak, yurtdışından alışveriş için bazı yerlerde sadece Paypal geçiyor. Bu durumda, nasıl alış veriş yapabilirim? Bir şekilde Paypal ile almanın yolu var mıdır?
 3. Alınık Bass Collection 4 Telli

  Merhaba arkadaşlar, 4 telli Bass Collection arıyorum, elinde olup da satmayı düşünen veya satmak isteyen arkadaşı olan birisi varsa bana haber verebilirse sevinirim. Teşekkürler,
 4. Kayıt Için Gitar Jakı Önerisi?

  Kayıtta kullanabileceğim dip gürültüsü az, kaliteli bir gitar jakı alacağım ne önerirsiniz? Bütçe 50 TL'dir.
 5. Ezdrummer Mac Kurulumunda Hata

  Arkadaşlar MAC Lion 10.7.2 sisteme Toontrack EzDrummer kurarken bir hata ile karşılaşıyorum. Önerileriniz nelerdir acaba? Hatanın görüntüsü şöyle:
 6. Bilgisayarda Mavi Ekran Uyarısı

  Arkadaşlar bilgisayarımı aldığımdan beri hergün en az 1 kere mavi ekran hatası veriyor ve makinem kapanıp tekrar açılıyor. Hatayı tam olarak anlayamadım ne olabilir?
 7. Beşinci Renk (Progressive Rock)

  Beşinci Renk’in temelleri 1997 yılında Umut ve Okay’ın kurduğu “The Killers” adlı grup ile atıldı. 1998’de üniversite öğrenimi için İstanbul’a gelen ikili müzik çalışmalarına “Deja-Vu” adlı bir cover grubu kurarak devam etti. 1998 - 2002 yılları arasında “Deja-Vu” adıyla birçok canlı performans...
 8. GuitarPro'da Nota Yazmak

  Merhaba gitar-pro 4 kullanıyorum. Standart nota ile bir şarkı yazdım ama üstte tab şekli de duruyor. Ben sadece standart nota hali olsun istiyorum. Bu mümkün değil mi? İlla ikisi beraber mi oluyor? Please yardım
 9. U.S Robotics şifre koyma

  Yakın zamanda U.S robotics 9110 modem aldım. Kablosuz kullanıyorum. Başkalarının bağlantıma girmemesi için nasıl şifre koyabilirim?
 10. LCD ve CRT Farkı Nedir?

  Arkadaşlar LCD lerin çok pahalı olduğu bir durumda almakla almamak arasında kararsız kaldım da. Aralarındaki teknik bakımdan avantaj ve dezavantajları ayrıntılı olarak bilen varsa yazabilir mi?
 11. Midi klavye öneren var mı?

  Slm. 200$ a kadar 5 oktav iyi bir midi klavye bilen var mı? cubase de vsti leri çalmak için kullanabileceğim tarz birşey arıyorum. Ne önerirsiniz?
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler