Arama sonuçları

 1. Orhan Pamuk

  Bu ülkeyi birarada tutan tüm nitelikler faşistlik cartlık curtluk senin için zaten. Noktalama işaretlerini önemsememen de edebiyatla bir alakan olmadığının en güzel göstergesi.
 2. Orhan Pamuk

  Biraz konu dışı olacak ama sebep senin saldırgan yazıların; ben senin bir okur olduğuna, yukarıda yazdığın yazarların herhangi bir eserine vakit harcadığına inanmıyorum, yanılıyorsam ve harcamışsan da olması gereken gelişme sende meydana gelmemiş. Yazı yeteneğini geliştirmenin en önemli...
 3. Orhan Pamuk

  Bazılarının anlamak istemediği, bazılarının anlayıp da işine gelmediği ve bazılarının da gerekli kapasite yoksunluğundan anlayamadığı konulardan birisi şu; bir insanın bireysel olarak bir konuda başarılı olması, onun mensubu olduğu ülke menfaatlerine ters söylemlerde bulunduğunda, bundan hicap...
 4. Dean Vmnt Dave Mustaine Signature...

  Inlayler çok uyduruk olmuş. Headstock daha karizmatik bişi olabilirdi. Ama yine de şöyle bir karşına alıp bakınca güzel gitar diyebiliyorsun. Hayırlı olsun tüm müzik ve müzik avadanlıkları camiasına.
 5. konserde çalınacak şarkılar

  Heroes-Masterplan
 6. Emg manyetikleri nasıl bilirsiniz ??

  Aktif EMG'lerin pili azaldıkça etkisini nasıl gösteriyor?
 7. Gitar Manyetikleri hakkında herşey (Genel)

  Forumda pilli manytetik kullanan yok mu hiç? Bir de; pilli manyetik=aktif manyetik ve pilsiz manyetik=pasif manyetik mi demek?
 8. Gitar Manyetikleri hakkında herşey (Genel)

  Peki pil takmayınca hiç mi çalışmaz yoksa pasif manyetik performansı mı verir?
 9. Etkileyici Düşünceler ve Güzel Sözler

  Gölge, doğarken küçülme, batarken büyüme eğilimindedir. Anlık fotoğrafı değil süreci düşün.
 10. Gitar Manyetikleri hakkında herşey (Genel)

  Pilli manyetiklerin pilleri azaldıkça etkisini nasıl gösteriyor?
 11. Charvel / Jackson Başlığı

  Tek tel neyinize yetmiyor?
 12. Orhan Pamuk

  Orhan Pamuk'un kendi kendine bok atması bana da tuhaf geldi. Tabi o meşhur sözünden sonra bir kısım ermeni asıllı insanların ve bu söylemde kendinden bir parça bulan kimi şahsiyetlerin taptığı biri oldu.
 13. Charvel / Jackson Başlığı

  İşte bu :D
 14. Orhan Pamuk

  Orhan Pamuk meselesi sadece bir yazar ve onun eserlerinden ibaret değil. Orhan Pamuk KENDİ söylemleriyle uluslarası politika ve mücadeleye malzeme oldu. Bu saatten sonra her Orhan Pamuk konusu açıldığında edebiyat değil söylemlerinin uluslararası mücadeleye ve ülke menfaatlerine etkisi konuşulur...
 15. Orhan Pamuk

  Ne demek kimse kimseye karışmasın? Oh be ne ala dünya, adamlar ülkenin kuyusunu kazsın kimse de beyefendilere karışmasın, rahat bıraksın.
 16. Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

  var odan ama şu an 800 km ötede. bu akşam olmıycak anlaşılan.
 17. Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

  kulaklığı heba etmek istemiyorum.
 18. Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

  Arkadaşlar kulaklığın küçük tip jakını amfinin büyük girişine nasıl takarım? Yok mu bi yolu? not: küçük jakı büyüğe çeviren adaptörden ve büyük jaklı kulaklık bulmam imkansız, başka bir yol söyleyin mümkünse. Ayrıca kulaklığın ucunu kesip büyük tip jaka lehimleme imkanım da yok :).
 19. Pena kullanımı

  Arkadaşlar pena tekniği konusunda bilgi verebilecek olan var mı? Bazen tellere hızlı vurmak gerektiğinde pena tele takılıyor ve ritmi bozuyor. Kalın penayla böyle oluyor ama ince penayla da ses net olmuyor. Acaba yine de bir nebze kalın pena kullanıp tellere güçlü vurma alışkanlığı mı...
 20. Iyi Bayramlar, Mutlu Yıllar

  Bütün müzik avadanlıkları camiasına iyi bayramlar ve mutlu yıllar :)
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler