Arama sonuçları

 1. Sahte mi değil mi

  Special ve Highway One serilerinde neckplate boş ancak seri numarası olmaması sahte olduğuna işaret ediyor.
 2. Pınk Floyd Comfortably Numb Pulse solo cover bu merve kargaoğlu

  Böyle kalitesiz bir kayıtla bile fake yapması çok üzücü. Kesinlikle sallayıp sallamamakla alakalı değil, yani yüzlerce cover içerisinden herhalde en kötüsünü seçti belki de anlaşılmasın diye.
 3. Pınk Floyd Comfortably Numb Pulse solo cover bu merve kargaoğlu

  Yok hocam bendler ve tuşeler arasında dağlar kadar fark var.
 4. Pınk Floyd Comfortably Numb Pulse solo cover bu merve kargaoğlu

  Burada kimse 16 yıldır müzikle uğraşıp uğraşmadığınızı sorgulamıyor ki.
 5. Abartı Ilanlar

  İlan 50's de değil, birkaç hafta önce yine aynı gitar 2500'den satılmıştı 50's diye ancak eski seri. Pazarlık olabilir sözü artık yasaklanmalı.
 6. İbanez RGT42 hakkında

  O tel yüksekliğine rağmen sapı ve klavyesi çok hoşuma gitmişti, dediğiniz gibi fretlerin ömrü az ancak bir süre sonra değiştirebilirdim ancak biraz daha biriktirip düzgün bir prestige almak daha mantıklı. Yani aslında gitarı adam gibi bir hale getirebilmek için çok uğraşılması gerekiyor gibi...
 7. İbanez RGT42 hakkında

  :/ maalesef bugün olmam mümkün değil, teşekkür ederim yine de.
 8. Blues için ev amfisi

  8 inç speaker büyük kaçmaz kesinlikle, zaten transistörlü veya dijital amfilerden bahsediyorsunuz. Sesini kısınca lambalı amfilerdeki gibi ton kaybı yaşatmaz. Hiçbirini kullanmadığım için bu konuda yorum yapmak istemiyorum.
 9. Kelepir İlanlar

  Telem var zaten aslında 2. bir tele de yapmak güzel olabilir ama en azından gerçekten kullanacak birine gitmesini tercih ederim.
 10. Kelepir İlanlar

  Orjinal gibi gözüküyor, evime 20 dakika uzaklıkta. Keşke strat olsaydı :/
 11. İbanez RGT42 hakkında

  Fiyatı da 2500'dü.
 12. İbanez RGT42 hakkında

  Evet bence de gereksiz ama Trigon hakkındaki yorumları okuduktan sonra şüphelenmeye başladım ve fiyatı da fazla uygun geldi, seri no'su 06 ile başlıyordu ve Kore'ydi, köprü floydu çok kurcalamadıktan sonra sıkıntı çıkartmaz diye düşünüyorum. Denerseniz çok sevinirim hatta uygun görürseniz...
 13. İbanez RGT42 hakkında

  2 gün önce aradım ve hala mevcut dediler, sanırım dediğiniz gibi ve yorumları da okuyunca sanırım truss roda ve floyd rose'a bakmadan almak sakat iş.
 14. İbanez RGT42 hakkında

  Bugün gittim, ilandaki gitar satılmış ancak ellerinde RGT42DX vardı, gerçekten sapı çok rahattı, kolunu bulamadıkları için floyd rose deneyemedim ancak yarım saat çalmama ve kilitleri gevşek olmasına rağmen gram akort kaçırmadı ancak gövdesinde bazı ezikler mevcuttu. Truss rodu denetmeyecekler...
 15. İbanez RGT42 hakkında

  Daha önceki gitarlarımda sapla ilgili sıkıntı yaşamadım, alyan boşa dönmezse ve yalama değilse sanırım bir sıkıntı yok değil mi?
 16. İbanez RGT42 hakkında

  Biraz geç oldu ama yarın gidip almayı düşünüyorum, sap ile ilgili truss rod'a bakmam gerekir mi? Daha önce hiç mağazadan gitar almadım ve açıkçası alyan ve tornavida isteyip kontrol etmeye de çekiniyorum.
 17. Kelepir İlanlar

  Bazılarında yok. https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20121112190117AAcy5fb Aynı seri numaralı başka bir gitar buldum. Çok bilgi sahibi değilim ancak orjinal olduğunu sanmıyorum.
 18. Notaların Önemi

  Hedeflerinize bağlı, belli başlı parçaları çalsam bana yeter diyorsanız gerek yok ki kararlıysanız hedefiniz daha yüksektir, teori ile tekniği bir arada götürmek çok önemli çünkü ileride tekniği belli bir yere getirip teori bilmeden bir arkadaşa eşlik edemeyince hata yaptığınızın farkına...
 19. luthier entonasyon ayarına 150 lira dedi, normal mi?

  Fret tesviyesi vb. gibi olaylara girişmeyecekse 150 TL bakım ücreti çok gibi.
 20. elektro gitar aldım, teller cızırtı yapıyor

  Affinity Stratların hiçbir modelinde floyd rose yok diye biliyorum, köprüden yükseltme diyorsun sanırım. Sadece İlk veya son perdelerde cızırtı var ise truss rodla oynaman lazım, youtube'da videolarını bulursun. Luthiere veya müzik markete götürüp izlemeni, daha sonrakilerde kendin yapmanı öneririm.
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler