Arama sonuçları

 1. 10 yaşındaki resim dehası Akiane

  picasso dan bi farkı bu kız o picasso ama gelecegi onun kadar parlak ama calıstıkları temalar farklı isallah buyudukce bu yetenege sahip cıkılır... benim tek soyluyecegim da vinci de de oldugu gibi ilahi bi guc yada uzaylılar felan kacırmıstır:)
 2. Leonardo Da Vinci

  bence cehalet mutluluktur kafanızı metalle doldurup mutlu olun yok sifreymis yok planormus felan filan kitabı bende okudum adam asmıs zamanını bu zamana kadar uzanmıs ya ilahi bi guc yada uzaylılar felan kacırmıstır :twisted:
 3. Korku ve Gerilim Edebiyatı

  abi kansız vahsetsiz zebanisiz yaratıksız korku mu olur yaw bence cok zeki bi katil tum dunyayı bıcakla oldurmeli felan olmalı dunya diyip abartmayalım ama en azından bi kasaba diyelim :) katil zeki kahramanın da ondan zeki olması ben simdilerde katilin herkezi oldurup sigarasını yakıp basıp...
 4. Dans

  bence dans sadece ogrenilerek yapılması gereken bi sey degil icten gelmeli oncelikle sonrada muzigin ezgileri arasına bırakmalı insan kendini sadece klasik foklarda degil ne biliyim bi KorN dinlerken de moda girip kafa sallamak da bi dans bence ;)
 5. Charlie Chaplin

  bi insan sessiz duygularını yansıtabilr mi?diye dusunurken bu adam cıktı karsıma sonra bu sorunun cevabını aldım adam gercekten bi sanat eseri diyebilriz bence;)
 6. Fransız Sineması

  ben olay ne anlamadım, cırpınan bir arkadas var! bir surude alakasız mesaj!! baslık konusu dısına nasıl cıkılır sorunun cevabını hep birlikte çok guzel verdmiş olduk:) :)
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler