Arama sonuçları

 1. True Blood

  Sadece ilk sezonunu izledim, bence başırılı bir dizi. "Vampir" teması güzel işlenmiş.
 2. Machete (2010)

  Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Robert De Niro ve Steven Seagal'in başrollerini paylaştığı basit ve sürükleyici bir macera. Meksika göçmeni eski bir federal polisin uğradığı ihanet ve intikamını anlatıyor. Michelle Rodriguez hayranı olduğum için seyrettim, yine de fena değil. Kısacası...
 3. Veronika Decides to Die

  Yıllar önce okuduğum, Paulo Coelho'nun, aynı adlı kitabından... Fazla kitap okumayan biri olarak, çok etkilenmiştim. Filme alınıyor olması merak uyandırdı bende. Yalnız, ana karakteri (veronika) Sarah Michelle Gellar oynuyormuş, kafamda pek yakıştıramadım rolü ama göreceğiz...
 4. Changeling (Sahtekar)

  http://www.imdb.com/title/tt0824747/ Angelina Jolie'nin, nadir güzel filmlerinden. Yaşanmış bir hikaye olması ve anlatımı etkileyici.
 5. Inglourious Basterds

  Bir Tarantino filmi olduğunu düşününce, biraz yavaş ilerlemesi, değişik anlatım tarzı normal. Imdb puanı biraz cömert olmuş gerçi, yine de beğendim.
 6. Unutulmaz film replikleri

  "You there Ephialtes, may you live forever" , (Sen Ephialtes, umarım sonsuza dek yaşarsın) King Leonidas - 300 Spartans "I find your lack of faith disturbing" (İnançsızlığını rahatsız edici buluyorum) Darth Wader - Star Wars
 7. John Rambo

  Şahsen es geçemeyeceğim bir filmdi... Stallone kendine yakışanı yapmış, basit bir hikayesi, tatlı bir duygusallığı var. Yeni neslin pek seveceğini sanmıyorum ama "first blood", "first blood 2" ve "rambo III" filmlerini sinemada izlemiş kuşak için değeri tartışılmaz.
 8. The Thing

  Başyapıt değil ? Evet, "yaratık" hikayelerinin başlangıcı olan bir filme bunu diyebildiniz yani. Film, "insanı ele geçiren yaratık" hikayesinin başlangıcıdır. "Alien" vs. filmlerinin atasıdır. Kurt Russell'ın oyunculuğu ve hikayesinin akıcılığı ile, bence, başarısı tartışılmazdır.
 9. Black Hawk Down / KaraŞahin Düştü (2001)

  Filmin senaryo ve savaş sahnelerinin yanı sıra, diyalogları hoşuma gitmişti... Düşen helikopter pilotunun, çok sakin bir ses tonuyla; "super 6 - 4 going down" şeklinde olayı duyurması gibi... Başarılı ve izlenmesi gereken bir savaş filmi.
 10. Yabancı Filmlere Yapılan Yöresel Dublajlar

  D.D.T. nin yaptığı (özellikle şeytanın avukatındaki Amca-Yiğen (Al Pacino-Keanu Reeves) diyaloğu müthişti. Ancak onun haricinde "yöresel şive" adı altında, espri anlayışından uzak, uyduruk küfürlerle yapılan dublajlarla kim uğraşıyorsa, uğraşmasın derim.
 11. 300

  Kaç tane tarafsız Yunan, İngiliz, Fransız veya Türk filmi var ki ?.. Her millet kendini yücelten filmler çekmek ister, gayet doğal... Ha Hollywood bu işi en başarılı yapan sinemadır, o ayrı...
 12. The Hill Have Eyes

  Teşekkür ediyorum :)
 13. The Hill Have Eyes

  Yapım yılına göre güzel bir film. Ben daha ziyade giriş müziğinden etkilendim. Nükleer deneyler vs. gösterilirken çalan parçanın adını sanını bilen biri belirtirse sevinirim.
 14. İskelet Anahtar

  Film vasat... Yine de izleniyor, nedense keyifle izlemiştim hatta.
 15. Hero- Jet Li

  Keyifle izlenen bir film. Anlatımı sürükleyici. "Masalsı anlatım"ı olan sahneleri, kendinizi kaptırmadan izlerseniz, saçma bulabilirsiniz... Ancak genel olarak güzel bir film.
 16. Hayalet Sürücü-Ghost Rider

  Nicholas Cage'i görünce ben de bir duraksamıştım. Ama izleyince rolünde sırıtmamış... Genel olarak keyifli bir film, izleniyor...
 17. Hero- Jet Li

  Keyifle izlenen bir film. Anlatımı sürükleyici. "Masalsı anlatım"ı olan sahneleri, kendinizi kaptırmadan izlerseniz, saçma bulabilirsiniz... Ancak genel olarak güzel bir film.
 18. The Number 23

  Ben de büyük beklentiler içinde izledim, belki de bu yüzden, benim için hayal kırıklığı oldu. Vasatın üstünü zorlamıyor bile bence. Başarısız...
 19. Lucky Number Slevin

  Başarılı bir film; kurgu, senaryo güzel. Bruce Willis'in oyunculuğu da bence kendini göstermiş. Sonu süprizli filmlerden olduğuna pek katılmıyorum, yani bir 6th sense gibi değil... İzlemeyenlere tavsiye olunur.
 20. 300

  Kanlar gerçekçi değil ? Peki sizce yapamamışlar mı gerçekçi kan ? Yoksa bilerek mi, gereksiz vahşetten biraz olsun kaçınmak için mi siyah renkli göstermişler kanlı sahneleri ?
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler