Arama sonuçları

 1. ODTÜ 21. Uluslararası BaharŞenliği Panayır Alanı Seçmeleri

  Demo gönderen grupları secme zamanı vermiyoruz, katılan demolar secmeler bittikten sonra secme kurulu tarafından dinlenip degerlendirmeye alınıyor. Su sıralar kullandıgımız mail sunucusu ( @metu.edu.tr ] bakımda, o yüzden verdigimiz cevaplar yerlerine ulasmamıs olabilir, bugün 16.00 da tekrar...
 2. ODTÜ 21. Uluslararası BaharŞenliği Panayır Alanı Seçmeleri

  "Müzik Toplulukları Panayır Alanı Sahnesi Konserleri" seçme tarihleri belirlenmiştir. 28 - 29 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek seçmelere katılmak için başvuru Formunu doldurup en geç 26 Nisan Perşembe Saat 18:00'a kadar mt@metu.edu.tr adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Konu ile ilgili...
 3. Custom Pedal Board Yapımı

  ben de bir tane yaptım bugün board. http://www.pedaltrain.com/about.html daki boardların birebir aynısı. ölcülerini isteyen biri varsa verebilirim. Buna bir tane metal canta yaptırmayı düsünüyorum. Ankaradaki o yerin adresini tam olarak verebilirmisisnz..
 4. Echoes

  söz vermistim,gelmek cok istedim ama ödevim cok uzun sürdügünden gelemedim.Ama duyduguma göre yine cok güzelmis.Umarım bir dahaki sefere..
 5. kilink

  tarıkcım bu ne agresiflik,rahat ol: ) bu arada demo cok iyi olmus.Verdigin para sonuna kadar deger.. 4. demoyu bekliyoruz artık.
 6. kilink

  artık demo gelsin
 7. Vocal Cords

  kordonda takılırz :) ayarlayın bayrama kilinkle biseyler.. bari herkesi bir arada görelim:)
 8. Vocal Cords

  arkadaslar demo basarılı olmus,dinledim begendim. Umarım İzmirde oldugum dönemde konseriniz olur da geliriz egleniriz. Uzaklarda olan eski bir dost :wink:
 9. Marla Singer Quartet

  Cok cılgın cocuklar. Ne desem bos. Muzik zaten söyleyeceklerimi anlatıyor.nakarat cok akılda kalıyor. Bütün gün nakaratı söyledim durdum.. Ozellikle bi otuzbir bi cerez ve tomruk eserlerinin kayıtlarını dinledim. Inanılmaz!..
 10. Salane (eski-Josef K.) (Alternatif Rock) - Ankara

  ben de DaveMustaine_64 gibi sempatizanınızım galiba.. Karakterli grup bu olsa gerek.. Basarılar arkadaslar..
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler