Arama sonuçları

 1. Ultra-g Nin 4x12 Kabin Simulasyonu-ses Örneği Eklendi

  Merhaba arkadaşlar, Gitarımı g9.2tt > ultra-g > ses kartı kombinasyonuyla bilgisayarıma bağladığımda arkada devamlı rüzgar sesi gibi, artıp azalan bir dip gürültüsü alıyorum. Ve bu gürültü ultra-g ye jakı takmamla başlıyor yani büyük ihtimal ultra-g kaynaklı. Sorun ne olabilir acaba...
 2. ADD+ MiniAmp Pedal (GT2 Muadili)

  Bu forumda da teşekkür etmek istiyorum :D .
 3. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Abi prosesör dedin mi iki-üç forum mesajıyla açıklanacak birşey olmuyor işte. Eğer doğru kararı vermek istiyorsan uzun uzun internette araştırmalısın. Bu forumdada birsürü yazı var, harmony-central ın incelemeleri de var, var oğlu var :) . Eğer İngilizcen de iyiyse bir sorun çekmezsin...
 4. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Genelde wah tonunu kendin beğeniyorsun. Ona göre her tarza uygun oluyor zaten beğendiği sürece :) . Eğer wah konusunda az çok bilgin varsa deneyip hoşuna gideni almanı öneririm. Mesela bana sorarsan wd-7 derim :) .
 5. Boss Gt-8

  Abi o paradaki bir setupla gt-8 i karşılaştırmanın pek bir anlamı yok. İkisi farklı dallarda kalıyor çünkü. Zaten forumda aylarca tartışıldı analog mu dijital mi diye. Benim de çok param olsa gidip analog dizerdim tabi, onun da zevki ayrı yani. Ama napalım hem Cherokee' nin dediği gibi amfi...
 6. Boss Gt-8

  Ne kadara patladı merak ettim de ?
 7. Boss Gt-8

  GT-8 başlarda herkese öyle gelir zaten de belirli bir süre kullandıktan sonra daha güzel bir alet olmakta. Prosesörlerin hepsi öyledir zaten, 2 dakika kullanıp alet hakkında yorum yapmak yersiz olur.
 8. Kulaklıkla Gitar Çalma Eziyeti

  Abi basit bir amfinin verdiği o tuşe tadı en güzel prosesörde bile olmuyor. Kabin simulatörü gibi ekstra şeyler kullanırsan belki ses daha da güzelleşebilir. Benzer bir olayı ben de yaşıyordum, behringer ultra-g alarak hallettim sorunu. Yine de amfi gibi olmuyor ama yaklaşabildiği kadar...
 9. Yurtdışı Alıs Veris Siteleri Güvenli Mi

  Musiciansfriend pek iyi değil. Benim de v-amp2 mi aynı şekilde yollamışlardı. Üzeride 1. elde olmaması gereken büssürü çizik vardı. Ama plastik koruması falan yerinde olduğundan pek bi sorun etmedim.
 10. Yurtdışı Alıs Veris Siteleri Güvenli Mi

  Aynı şeyi bu yıl içinde music123' ten yaptım ;) .
 11. Yurtdışı Alıs Veris Siteleri Güvenli Mi

  Buradan da siparişi verebilirsin. Kargo adresini amerikada bir yer girmen yeterli. Fatura adresini de aynısını veriverirsin olur biter :) .
 12. Yurtdışı Alıs Veris Siteleri Güvenli Mi

  Eğer arkadaşın vasıtasıyla getirteceksen bir sorun olacağını sanmıyorum. Benim abim getirmişti öyle kendi gitarını, hiçbir sorun olmadı. Ama direk kargoyla getireceğim diyorsan da, gitar getirtme konusu uzun uzun tartışıldı. Arama yaparak sonuca ulaşabilirsin ;) .
 13. Boss Gt-8

  Abi gt-8 sende bağımlılık yaptı galiba :D .
 14. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Görünüşüne bakılırsa pod 2.0 ayarında birşey sanırsam. Bir de bayağı eski bir alet galiba, internet sitesinde bilmem kaç yıllık monitörler filan var :D .
 15. Boss Gt-8

  Ehhe adam bir özel mesajla gt-8 i çözebileceğini zannediyor. Ne güzel be :lol:
 16. Line6 POD X3 serileri

  Bozuk olduğunu sanmıyorum. Eğer verdiğim sayfayı okuduysan, problemler genelde sonradan çıkan şeyler. Ki artık yeni üretilen x3 lerde bu sorunların devam ettiğini sanmıyorum. Muhtemelen başka bir sebeptendir.
 17. Digitech Rp (audiodna2 Chip'li Yeni Serileri)

  sayın gitarcim :) Sanırsam ton konusunda zevklerin farklı. Öbür türlü ben de aptal değilim gidip pod xt, gt-8 almak varken g9.2tt alayım, ki hepsini de tek tek denemişliğim vardır :) . Bir arkadaşım da g2 kullanıyordu, o da aleti oldukça övmüştü bana :) .
 18. Digitech Rp (audiodna2 Chip'li Yeni Serileri)

  g91u değil de g2.1u olmasın o :lol: . G9.2tt ' den bahsediyoruz biz. Bir prosesörü 2dk deneyerek tonunun iyi, kötü olduğuna karar veremezsin değil mi ? 2 Boss analogla da g9 a ne kadar yaklaşırsın bilmem artık :D .
 19. Digitech Rp (audiodna2 Chip'li Yeni Serileri)

  Arkadaşlar, o kadar abartmayalım :) . Zoom g9 ile rp350' yi karşılaştırmayın bence :) . G9' un gayet başarılı bir alet olduğunu düşünüyorum. Belki de distribitörlük yaptığın vakitler G9 daha ortada yoktu? :) .
 20. neck-thru vs. bolt on farkları, karşılaştırılması

  Bence sana da Türkçe konuşmadığın için cevap vermeyebilirler ;) .
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler