Arama sonuçları

 1. Akustik gitar seçimi

  fotoları bekliyoruz :)
 2. Akustik gitar seçimi

  İyi günlerde kullanın. Çizik sorun değil. Cila ile halledilir onlar. Önemli olan sapta ve gövdede kırık çatlak olmasın. Gitarı elime alsam neye ihtiyacın olduğunu söyleyebilirim belki tel yüksekliği konusunda.
 3. Akustik gitar seçimi

  Yamahanın klavyesi rahattır. Temizse ve uygunsa kaçırmayın.
 4. Truss rod sorunu

  Roddati dişi alyan yeri yalama değil. Doğru kalınlıkta alyan anahtarı kullandığınızda emin misiniz? Bende de geçen yıl aynı gitar vardı. Hatta derdimiz dahi aynıydı 😃 ben alyan kerpeten ile çevirerek hareket ettirmiştim.Ama konu hassas o nedenle gitara kalıcı zarar vermemek için lüthiyeleri...
 5. Akustik gitar tel tansiyonu hakkında soru (elixir vs ernie ball)

  Şuan sonbahara geçişle beraber sadece tel kalınlığı değil hava şartları bile sapı zorlayabilir. Ama yakın numaralar. Ben epiphoneda 12ye geçmiştim. Bir sorun yaşamadım.
 6. Akustik Gitar Tavsiyesi

  Kesik kasa için o fiyat bandında Cort AD880CE kullanmıştım. Bas rezonansı şaşırtıcı derecede iyiydi. 2.elde bakmanı tavsiye ederim.
 7. Akustik gitar seçimi

  Daha önce Cort AD880CE kullandım. Birbirine yakın model 810 ile hatta 810 dahi denemiştim. Bas rezonansı iyi bir gitardır. 2. El piyasasına da bak. Yamaha 310, epiphone pro-1 ve Dr modellerine de göz atmanı tavsiye ederim.
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler