Arama sonuçları

 1. Al sana inovasyon - Virtual Jeff Pro

  500 dolar Amerika fiyatı çok ucuz olmasa da ihtiyaç duyuluyorsa mantıklı bir fiyat gibi geldi bana hem whammy pedalı satın almış hem de gitarınızı çift yönlü köprü sahibi yapmış oluyorsunuz, ben oldukça beğendim aleti bakalım Türkiye'ye gelecek mi veya ne kadar olacak ücreti? :)
 2. Hangi Wah Pedalı tercih etmeli ?

  Xotic wah kullanıcısıyım oldukça güzel bir pedal ama denediğim zamanlarda John Petrucci wah da oldukça hoşuma gitmişti.
 3. Başlangıç için Amfi tercihi

  Sx ve ID core 10 öneririm.
 4. Amfi alacağım kararsız kaldım yardım lütfen..

  Ev için 50w güç sıkıntı olmaz dersen 12" silverline öneririm. 10" ile 12" farkını deneyimleme imkanım olmadı ama genel olarak 12" hoparlör bir çok gitaristin tercihi oluyor.
 5. Arızalı MS Chamo pedal

  Çanakkale'de "Burçin Ankara Pedal Terzisi" var. Oldukça iyi bir isimdir bir ulaş derim kendisine.
 6. 5000-6000'E ALINABİLECEK ELEKTRO GİTAR

  Prestige'lerin piyasası anlam veremediğim şekilde aşağıda çünkü geçen sene bir öğrencime 450 dolara SRV müzikten hardcase'si ile birlikte 2550 aldık aynı dönemde bir tane daha aynı fiyata satılıktı üstelik. EC-256'ların da piyasası belli zaten.
 7. 5000-6000'E ALINABİLECEK ELEKTRO GİTAR

  İbanez prestige gitarlar gerçekten şahane çok beğeniyorum fakat 6000 TL yüksek bir rakam 450-500$ bandında fiyat skalası vardı 2550'lerin en son.
 8. Gitarı direk miksere girmek???

  sansamp-mooer radar- mooer preamp live- ms shakti- amplify(bunu yeni keşfettim araştırıyorum)- strymon iridium ucuzlu pahalılı düşünülebilir aletler.
 9. Doğru ekipman önerisi (gitar+amp)

  Peavey classic 30 güzel bir seçenek gibi duruyor biraz inceleyin derim. Fender amfilerin de güzel seçenekleri var ama çok hakim değilim bu iki markayı şiddetle öneriyorum. 6bin Tl gibi bir bütçede full lambalı bir amfi alın.
 10. (İZMİR) Yerli El Yapımı Analog Butik Pedal

  Bunu ben de merak ettim ms shakti tarzı çoklu bir seçenek veya footswitch aracılığıyla tonlar arası geçiş mümkün müdür?
 11. Fretwrap tavsiye eder misiniz ?

  Aslında ben de şunu merak ediyorum deneyen gören eden oldu mu acaba?
 12. Cubase Sinyal Almıyor

  Merhabalar benzer bir sorun bende de var buraya yazmak istedim. İnput output vs herşeyi ayarladım cubase'ye sinyal gidiyor fakat kayıt başlattığımda kanal sesi almıyor, kanalın sol taraftaki routing alanından da ayarları yapıyorum her şey yolunda gözüküyor fakat gel gelelim gitara vurduğumda...
 13. Amfi distortion inanılmaz kötü ses veriyor

  Aynı amfi bende var. Performansı bu kadar bu amfinin daha iyisini bekleme deneme fırsatım olmadı ama bir OD veya Dist pedalı ile belki düzgün ton alabilirsin ama pedalın da kaliteli($) olması gerekiyor.
 14. Gibson Mesa boogie'yi aldı

  Bir adet Mark IV edinmeyi düşünürken bu birliktelikten doğan amfileri denemeden almama kararı verdiren haberdir bana. Görelim bakalım neymiş ne değilmiş.
 15. Armoni 2’li aralıklar yardım

  Ab için Bb ve Bbb(çiftbemol) olacak Gb için Ab ve Abb olmalı diğer yanlışlardan bahsedilmiş. Bunlardan bahsedildiyse de görememişim. Bir de majör minör ikili veya b2 gibi değil de büyük ikili, küçük ikili şeklinde konuşmak daha doğru olur.
 16. Armoni ile ilgili

  Teoriden uzak durmanı tavsiye etmem, 3 gün gitar 1 gün teori yapabilirsin mesela. En azından tonalite kavramını ve modların ne anlama geldiklerini kavraman çok işine yarayacaktır.
 17. Karar sesi nasıl belirlenir?

  İlk nota son nota olayı asla kesin değildir(yukarıda belirtilmiş zaten). Tonalite kavramını iyi anlamak gerekir sonrası kendiliğinden gelir zaten, sahnede gitariste ise "elfida Faminör" demek yeterli olacaktır.
 18. Armoni ile ilgili

  Çok uzun uzadıya incelemedim ama genel olarak mantığı kavramışsın gibi duruyor sadece şunu düzeltmek isterim; Bir gam hem A hem A# notası barındıramaz(F majör) orada Sibemol kullanman gerekiyor ve de bir nota gam içerisinde D'den F'ye atlayamaz aradaki E notasını yazmaya ihtiyacımız var(C# majör...
 19. Portedeki bir notanın klavyede farklı sekilde calınması

  Çaldığınız eser evrensel klasik müziğe ait bir eser ise tel numarası belirtilir. Eğer belirtilmemişse size kalmıştır. Ben piyasa eserlerinden çalıyorum diyorsanız pozisyon gereği nasıl kolayınıza geliyorsa öyle basabilirsiniz. 3. tel 7. perde-4. tel 14. perde hepsi aynı mi :)
 20. Am tonda şarkıda D# ve G# olması

  Aynen majör bitiriş yapmak istemiş ve yapmış :)
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler