Arama sonuçları

 1. ozibozi

  Alınık Solak Fender Kurt Cobain Jaguar

  Bunu çok pis kaçırmışım üzücü...Satan veya alanı tanıyorsanız kontağa geçip talip olmak isterim valla :)
 2. ozibozi

  Alınık Tech 21 Flyrig RK5 v2

  Merhaba takastan vazgeçtim, bu PSA 2.0 iyi ürünmüş :)
 3. ozibozi

  MeloAudio - Midi Commander

  Hocam Thomann üzer gibi bizi :( Yoksa Blackstar Live Logic var aklımda bayağı bir yükseldiğim.
 4. ozibozi

  MeloAudio - Midi Commander

  Bu ürünü deneyen oldu mu? M1 Macbook'a bağlayıp Logic Pro ile kayıt esnasında HX Native'de efektleri değiştirmek için almayı düşünüyorum. Bazı yorumlarda Logic ile çalışmadığı söylenmiş o yüzden ikilemdeyim. Alternatif önerebilecek olan varsa o da olur. Malum TR'de doğru düzgün ürün...
 5. ozibozi

  Alınık Blackstar Live Logic

  Temizinden var ise haberleşelim.
 6. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  Eskiden Thomann gibi haricen ödeme alanlar kapımıza getiriyordu kapıda ödüyorduk. 150 euro altı alışveriş olsa dahi kalktı mı bu artık?
 7. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  Gümrükten teslim almanız için sizi mi çağırdılar? 150 euro altı olduğu için PTT kapınıza getirebilirdi gibi düşündüm de.
 8. ozibozi

  Alınık Tech 21 Flyrig RK5 v2

  Temiz, tercihen garantisi devam eden, İstanbul içi teslim olacak şekilde arayıştayım. Takas düşünülürse Sansamp PSA 2.0 dahil olmak üzere envai çeşit pedal var, konuşuruz.
 9. ozibozi

  AmpliTube TONEX

  Bu ciddi olarak Kemper kullanıcılarını ve Kemper almayı düşünenleri etkileyecek bence. Özellikle Ev / Stüdyo ortamında kocaman bir hardware'i bir yerlere tıkıştırmaktansa Software olarak bu tarz bir çözüm bence iyi satar. Daha önce benzerini TH-U denedi ama gerizekalı gibi kullanıcılara...
 10. ozibozi

  Amfini Göster Ey Türkrockcılar

  Bedroom değil de Madroom desek?
 11. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  Sırtına takılı gitara kimse bir şey demez, sorarlarsa da kendi gitarım der geçer.
 12. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  Ben de aynı şekilde yaklaşık 2 yıldır deli gibi gerekli-gereksiz ekipman aldım arkadaşlar dalga geçiyordu eve stüdyo mu kuruyorsun diye :) Şimdi almak istesem bir çoğunu bulamam, parası ile de mümkün olmamaya doğru evriliyor olay artık.
 13. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  Bütün bu mevzuatlar değişse de değişmese de ortada hiçbir şey yok iken gereksiz yere gümrüğe çağırabilirler. 3-4 ay önce 130 Euro'luk Harley Benton gitar siparişimde başıma gelmişti.
 14. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  Amazon'dan pedal sipariş etme hayalleri de suya düşer hali ile. Aslında bunu kontrol etmenin yollarından birisi 1 Mayıs itibarı ile 150 Euro üzeri ürünlerin Amazon.com'dan sipariş edilip edilememesini görmek olabilir.
 15. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  MJT'den gitar getirtme hayalleri böylelikle suya düşüyor bende.
 16. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  stompman
 17. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  539 Euro olan siparişimi 1583 tl vergimi ödeyerek kapıda teslim aldım. Siparişte pedal formatında amfi, adaptör, loadbox vardı.
 18. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  6 Nisan'da DHL'in yüklediği siparişim için Gümrük bedeli vs gözükmüş an itibarı ile. Kapıma gelecektir bu durumda, beyan vs olmayacak diye anlıyorum. Not: %18 civarı bir şey alınmış hesabıma göre.
 19. ozibozi

  Thomann'dan Alışveriş

  Ben bunu AB dışından olan işlemlerde uygulanacak diye oludum.AB/Thomann da mı dahil buna?
 20. ozibozi

  Steve Vai The Hydra

  Vai işin şov kısmını seviyor evet ama kesinlikle orijinal bir gitarist gözümde. Öyle kolay unutulup gidecek olanlardan değil hani. Burada da çok güzel bir iş ortaya çıkarmış. Yeni şeyler denemeyi seviyor olması ve hala üretiyor olmasına saygı duymaktan ötesi yok benim için. İsmi geçen diğer...
Üst