Arama sonuçları

 1. what_tha

  Adaptörler(problemler Vs)

  kadıköyde de yazıcıoğlunda adaptörlere uç ekletebilirsiniz.
 2. what_tha

  Ashton gitar amfileri

  Bu firma tüm Ashton ürünlerinin distirbütörü değil mi? Mydukkanda Ashton gitarlar var,onlarda Do-re müziğe ait değilmi? Zira ben mydukkana mail attım gitarları deneme imkanımız varmı diye,dist. firma ürünlerin gümrükte olduğunu söylemişti..
 3. what_tha

  Pedallar & Prosesörler Hakkında (genel)

  Arkadaşlar aranızda Electro Harmonix Linear Power Booster (LPB-1) kullanan,ya da bilgisi olan varmı?.Bu boosterı transistörlü bir amfide kullanmak nasıl olur?
 4. what_tha

  Amfiler Hakkında herşey (Genel)

  Bende tbx30r kullanıyorum.Bu amfiyi aldıktan sonra başka bi drive pedallı kullanmaz oldum,kesinlikle tavsiye ederim. Drive kanalında kısa bi kayıt yaptım,karakteri hakkında fikir verebilir. burdan indirebilirsiniz; http://rapidshare.com/files/79883102/MoP---m600___tbx30r.rar Saygılar..
 5. what_tha

  Amfini Göster Ey Türkrockcılar

  orda ince bir espri var zaten..anlayana..
 6. what_tha

  Amfini Göster Ey Türkrockcılar

  Bu topiği açanlar bunları da açtı; "Penanı göster Ey Türkrockcılar" "Jackını göster Ey Türkrockcılar" vb.
 7. what_tha

  Mor Ve Ötesi Tonu Ve Ekipmanları Hakkında

  harunun onunde amfisinin footswicthiylen crybaby wah var kereminde gorunurde bir digitech whammy var
 8. what_tha

  Ev yapımı MetalHead pedalboard

  hocam kusra bakmada saçma bi olay bu.ev yapımı pedal board,metal çalmak için donatılmış felan.şimdi bu "pedal board" ın niteliği pedallardan mı geliyo yoksa pedalları koydugun çantadanmı? çantadansa eğer; bildigin laptop çantası bu, ben ekstradan özellik goremedim çantayla ilgili? Ha pedallardan...
 9. what_tha

  Ev yapımı MetalHead pedalboard

  valla o kadar ekipmana (videoyu geç,imzandakileri görünce) sahip olupta (Allah dahada çok versin tabi,ona bişi diyememde) hakkını vererek çalamadıktan sonra senin deyiminle daha çok saldırırlar gibime geliyor:)
 10. what_tha

  behringer pedalların güvenilirliği...

  adaptöründede sorun olabilir yannız.bendede dd100 vardı,şimdi dr100 var yeni bi adaptör yaptırdım bahsettigin gibi bir sorun yok.onceden yıldırım marka voltaj ve polarite swicth li bi model vardı onda bahsettıgın sorun oluyordu. şimdi yıldırım switch mode 1.6A var bi sorun yaşamıyorum.
 11. what_tha

  behringer pedalların güvenilirliği...

  Büyük akustik sim. dedigin muhtemelen Gdi21 in akustik gitarlar için olan versiyonu.yani akustik gitar preampı..Eğer diğerinden bahsediyorsan ( am100 akus. modeller) ben kullandım..fiyatına göre güzel bir alet.eğer yanına ge7 gibi bi eq pedalı bağlarsan hoş tonlar alabiliyorsun.bende forumdan...
 12. what_tha

  Analog Set Dizmek..

  Gerçi biliyorsundur ama yinede söyliyim com.numb da gilmour strat kullanıyor.o tonun en buyuk etkenı -en azından single manyetikli bi gitar kullanıyo olması - bu olsa gerek.. birde http://www.gilmourish.com/?page_id=35 belki yardımcı olur
 13. what_tha

  behringer pedalların güvenilirliği...

  yahu hiç behringer dd100 delay kullanan yokmu nasıldır bi yardım etseniz:S
Üst