Arama sonuçları

 1. cemborek3

  Satılık Mesa Boogie Stereo 2:50 Power Rack

  Sadece 12Ax7 lambalarından bir tanesi değişti. Bunun dışında değişen parçası yok çok temiz. SKB Rack case ile beraber. (SKB marka Rack case 'i eski) Mesa Boogie Stereo 2: Fifty Rack Power Amfi - Gitar Amfisi ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 601854870
 2. Violent Madman on Instagram: “repost from @brehband #inadetme #gitar kayıtları devam. #brehband #rock #guitar @viktormarkin @erayozturk_breh”

  Violent Madman on Instagram: “repost from @brehband #inadetme #gitar kayıtları devam. #brehband #rock #guitar @viktormarkin @erayozturk_breh”

  49 Likes, 1 Comments - Violent Madman (@viktormarkin) on Instagram: “repost from @brehband #inadetme #gitar kayıtları devam. #brehband #rock #guitar @viktormarkin…”
 3. cemborek3

  Breh

  Can Bayrı 'nın aramıza katılması ile 2018 başlarında çalışmalarımızı hızlandırdık.
 4. Breh - "Dargın"

  Breh - "Dargın"

  İkinci single "Dargın1 yayında.
 5. cemborek3

  Breh

  İkinci single (tekli) "Dargın" ' video klibi ile netd youtube kanalında bu gün yayına girdi. Çok yakında tüm dijital platformlarda dinlenebilir olacak. Buyrunuz :
 6. cemborek3

  Breh Bas Gitarist Arıyor.

  Aralık ayı boyunca bas gitarist ilanımıza dönen arkadaşlarla görüşeceğiz. irtibat için. viktormarkin@gmail.com
 7. cemborek3

  Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  Çok teşekkürler iyi günlerde kullanın.
 8. cemborek3

  Breh Bas Gitarist Arıyor.

  ..
 9. cemborek3

  Lionheart Balkatora Steinkaiser 7

  İnstagramdan takip ediyordum bu luthieri, bu gitarın Türkiye' ye gelmesi harika! Güle güle kullanın. En kısa zamanda bir inceleme videosu çekmenizi bekliyorum.
 10. cemborek3

  Türkiye'deki Gitar Ustaları & Luthierler

  Bakış açımız farklı hocam, poliüretan cilayı çok samimiyetsiz buluyorum. Gereksiz parlaklık ve yapaylık hissi uyandırıyor bende. Tabi ki relic işlemi de yapay bir işlem, ama bu gitarı doğal yoldan bu hale getirmek için 150 yıl falan çalmak lazım sanırım, ömür yetmez :D Saygılar.
 11. cemborek3

  Türkiye'deki Gitar Ustaları & Luthierler

  Akustik gitarıma relic işlemi yaptı Uğur, düşündüğümden daha iyi oldu. Ayrıca on numara adam, tavrı, iş ciddiyeti, sohbeti... Tavsiye ediyorum. Mothership guitars diye facebook' tan ulaşılabiliyor.
 12. "Breh - Aşkın Kemikleri" kamera arkası - YouTube

  "Breh - Aşkın Kemikleri" kamera arkası - YouTube

  Kemal Kekeva yönetmenliğinde çekilen ilk klibimizin kamera arkası.
 13. cemborek3

  Breh

  2016 Ağustos ayında, Kemal Kekeva yönetmenliğinde çekilen ilk klibimiz "Aşkın Kemikleri" 'nin kamera arkası görüntüleri...
 14. cemborek3

  Hocam gümrükten geçirmeye gerek yok artık dore müzikten temin edebilirsiniz misal...

  Hocam gümrükten geçirmeye gerek yok artık dore müzikten temin edebilirsiniz misal: http://www.do-re.com.tr/mackie-mr6mk3-aktif-studyo-monitoru
 15. cemborek3

  yamaha hs5 in kabul görmesi, uzun yıllar boyunca ithalatçıların Türkiye' ye getirdiği tek marka...

  yamaha hs5 in kabul görmesi, uzun yıllar boyunca ithalatçıların Türkiye' ye getirdiği tek marka olmasındandı. Artık daha farklı markaları satın almak mümkün. Profesyonel bir karşılaştırma yapmadım her iki markanın da orta sınıf monitörleri mevcut.
 16. cemborek3

  tabi hocam sorun nedir?

  tabi hocam sorun nedir?
Üst