Arama sonuçları

 1. F

  Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  ev için blues ve country tarza uygun telecaster'la iyi anlaşacak transistörlü amfi arıyorum. şimdilik aklımda tech 21 tm30 var. buna alternatif ne olabilir?
 2. F

  Manyetikleri paslanmış gitarı almalı mı?

  o gitardan vazgeçip 1750 tl'ye sıfırdan farksız (pickguard jelatini üstünde) cv telecaster aldım. Yıllardır tele kullandığımdan dolayı strat istiyordum ama şimdi iyi ki tele'yi tercih etmişim diyorum. Bu bambaşka bir şeymiş.
 3. F

  klavye kenarındaki beyaz bindinglerin sararması

  allah başka dert vermesin.
 4. F

  Strymon Volante

  sana şundan lazım
 5. F

  Hurdalık

  elimde behringer dd400 digital delay var. tüm fonksiyonları sorunsuz çalışıyor ama çatır çutur parazit sesler çıkarıyor, bazen geçiyor sonra gene başlıyor, içini açıp kontak sprey sıktım ama nafile kronik sanırım. bir de led ışığı yok. izmir basın sitesindeyim isteyen gelip elden alabilir.
 6. F

  Manyetikleri paslanmış gitarı almalı mı?

  bende de 10-15 yıllık gitarlar var hatta 45 yıllık bir gitar var hiçbirinde böyle bir paslanma olmadı. 3 yıllık gitarmış bir de.
 7. F

  Manyetikleri paslanmış gitarı almalı mı?

  çok pis hayal kırıklığı yaşıyorum şuan.
 8. F

  Manyetikleri paslanmış gitarı almalı mı?

  pek içime sinmiyor hocam vazgeçtim. parayı denkleştirip sıfır alırım sanırım.
 9. F

  Manyetikleri paslanmış gitarı almalı mı?

  2800 civarına geliyor vergiyle. pas yüzünden indirim istedim bir de bendeki sx stratı takas + nakit olarak konuştuk yani benden 1300 civarı bi nakit çıkacak sadece ama vazgeçme arifesindeyim. @rosto köprüyü değiştiririm diye düşündüm.
 10. F

  Manyetikleri paslanmış gitarı almalı mı?

  Epeydir bir Squier classic vibe 50's strat istiyorum 2. el ilan görünce almaya niyetlendim. Arkadaş 1950 tl'den koymuş ama gitarın manyetiklerinde, köprü ve saddlelarda paslanmalar mevcut. Diğer parçalar neyse de manyetiklerdeki paslar biraz düşündürüyor. Bu konuyu Cenker baydere'ye danıştım...
 11. F

  gitardaki hasarın tamiri mümkün mü

  Fotoğrafta görüleceği üzere gitarın köşesinde baya kötü bir çatlak var ama ağacında bir problem yok sadece üstündeki vernikte hasar. Bunu tamir etmenin bir yolu var mıdır?
 12. F

  Thomann'dan Alışveriş

  thomann'dan bir elektro ve amfi almayı düşünüyorum. ikisi toplam 600+30 euro yapıyor. bu paraya ek olarak %18 vergi mi ödeniyor sadece?
 13. F

  Aliexpress'teki 1 dolarlık takım teller

  https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20181010051355&SearchText=guitar+string Var mı bu ucuz takımlardan alıp kullanan? Hepsinden bir takım alıp deneyesim var. Malum çinmalının sağı solu belli olmuyor bakarsın buradaki 50-60 liralık tellerden iyi çıkar bazısı.
 14. F

  Satılık Mooer Eleclady Flanger (EHX Electric Mistress Klonu)

  Ehx electric mistress pedalının çok başarılı bir klonudur. Satmayı düşündüğüm en son pedal olsa da nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum. Kutusu mevcuttur, elden nakit ya da havale sonrası her yere gönderebilirim.
 15. F

  Satılık Mooer Green Mile (tube screamer)

  Mooer'in oldukça başarılı tube screamer klonu. Sorunsuz temiz, kutusu içeriği mevcuttur, elden nakit ya da havale sonrası her yere gönderebilirim.
 16. F

  Satılık Mooer Reecho Pro delay pedalı

  6 farklı delay tipi, 4 farklı mod ve loop özelliği bulunan severek kullandığım bir delay pedalı. Nakit ihtiyacından dolayı satmak durumundayım. Hazır ayar kaydetme, tap tempo, Stereo mono giriş, ping pong, trail gibi ekstra özellikleri mevcut. Bu fiyata bu kadar fonksiyonel ve ufak ebatlı bir...
 17. F

  Satılık Prodipe TT1 Ludovic Lanen Dinamik Mikrofon

  Fiyatına göre baya başarılı bir dinamik mikrofon. Karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz. Sadece mikrofon fiyatı 200 tl, planetwaves kablo, 2 adet mikrofon standıyla (yer ve masaüstü) 300 tl. fiyatlar sondur.
 18. F

  Klasik gitar sap tamiri nasıl yapılır?

  @justaperfectday, @Racsen teşekkür ederim sağolun.
 19. F

  Klasik gitar sap tamiri nasıl yapılır?

  50 küsür yıllık bir yamaha klasik gitarım var. Sapı zaman içinde hafif öne doğru eğilmiş. Aslında herhangi bir frette ses bozulması yok ama çalımı biraz zor oluyor. içinde truss rod yok. Şu videodaki arkadaş kendi deyimiyle baya barbarca bir işlem yapıyor. Bu işlem dışında sapı düzeltmenin...
Üst