Arama sonuçları

 1. mustafagzl

  Satılık Laney P20 amfi (bas amfi takaslı)

  Merhabalar Elektro gitarımı değiştirip bas gitar almış bulunmaktayım. Normalde kullandığım Laney P20 amfimi satıp bas amfisi alacağım. Bas amfisi ile takas yapabilirim. Ankara içi önceliğim fakat kargo ücreti ödenirse şehirdışına gönderebilirim. Ankara'da yaşıyorum. Amfinin herhangi bir problemi...
 2. mustafagzl

  SX sst62 - Jay turser jt300 - Ibanez Grx40 hangisi ?

  Merhabalar biliyorum uzun bir başlık arkadaşlar. 2. Elektro gitarı mı alacağım ilk gitarım dört g210 idi. Bütçem gitar+amfi için 700 TL. Gitarlar şu şekilde ; SX sst62 Jay turser jt300 Ibanez Grx40 Shecter sgr solo 6 Sizce hangisi kardeşlerim ve abilerim - ablalarım ?
 3. mustafagzl

  Alınık Maksimum 700 TL elektro gitar + amfi

  Merhabalar abilerim ablalarım. Öğrenciyim Ankara'da elden 700 TL'ye elektro gitar seti arıyorum. Yani gitar amfi kılıf vs. Önceliğim SX Strat ve shecter.
 4. mustafagzl

  Alınık Lise Öğrencisi Için 400 Tlye Gitar :(

  Abilerim ve yaşıtlarım öncelikle selam forumda çok çok yeniyim malum yaz geldi ve uğraş lazım . Şuan bana 300-400 tlye bir gitar lazım yanında amfisi olursa çok daha iyi olur irig ile daha önce cort kullandım çok uğraştırıcı. Eğer elinizde bu öğrenci kardeşinize göre bir gitar varsa lütfen söyleyin.
Üst