Sorgu için arama sonuçları: *

 1. masterofpuppetsasd

  Epihone Ile Takas Edilmiş Siyah Jackson Kelly

  ...der ve ilanı yukarı taşır. Aranılan gitar hakkında fikir ve ayrıntı sahibi olduğum için yazma gereği duydum. Yanlış yapılan birşey yok.
 2. masterofpuppetsasd

  Epihone Ile Takas Edilmiş Siyah Jackson Kelly

  Evet o alet burda Flareos nickli arkadaşın gitarıydı en başta. Kendisi sh2n-jb seti ile gotoh tremolo sistemini taktı. Sonra ben aldım. Bir arkadaşımla takasladım kendisi de büyük ihtimal size satmış (sahibinden ilanı vermişti kendisi). Bir adet vidyosu var hatta ben çalarken. Çok spesifik bir...
 3. masterofpuppetsasd

  emg ler angled olarak kullanılabilir mi?

  Onun sebebi alt cut awayin gövdeye doğru çok içerde olması. Yani alt perdelere ulaşımın daha iyi olabilmesi için daha büyük bir kesik var. Bu da sap manyetiğin o açıyla takılmasını gerektiriyor...
 4. masterofpuppetsasd

  Orjinal Floyd Rose Vida Paslanması Sorunu

  1- Saddle ayar vidası gövdeye bağlı bile değil. Gövdeyle ilişkisi yok. Bir zararı olmaz. 2- Ben olsam çalımda ve entonasyonda bir sıkıntı yaratmadığı sürece ellemeye ihtiyaç duymazdım. Kozmetik kafanı çok yoruyorsa değiştir kafan rahat eder. 3- Paslanma yayılmaz. Kalan yüzeyler...
 5. masterofpuppetsasd

  Charvel / Jackson Başlığı

  Dk2s denilen gitarın sustainer manyetik devresi haricinde dk2 denilen modelden farkı yok. Ve eğer kullanıcağına inanıyorsan gayet alınabilir. Kullanmayı bilen için oldukça yararlı bir alet sustainer pickup.
 6. masterofpuppetsasd

  Gitar Manyetikleri hakkında herşey (Genel)

  Aktif pasif koordinasyonu her zaman güzel sonuçlar vermeyebiliyor. Emg 85 köprüde hoşuna gittiyse emg89 alabilirsin. Alet emg 85 + emg sa olarak çalışıyor. Push pull yani. Split edilebiliyor. Yada köprü için duncanın aktif blackoutlarını deneyebilirsin. Parlaklık arıyorsan oldukça mantıklı bir...
 7. masterofpuppetsasd

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Floyd rose ne kadara mal oldu acaba?
 8. masterofpuppetsasd

  Gitar Modifiye Edeceğim Yardım

  Ihlamurun türevini alalım. f'(Ihlamur) = lim(Ihlamur-->ıhlamur0) [f(ıhlamur)-f(ıhlamur0)]/[ıhlamur-x0] =/= verim. :idea:
 9. masterofpuppetsasd

  Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Düşünürsen imzama bakalabilirsin.
 10. masterofpuppetsasd

  Jackson SL2H , 2. el fiyati

  Üzerinde grafik var ise ve bu grafik eds,grave yard veya pile o skulls ise 2000 doların üzerinde bir fiyat verilebilir benim gözümde. Zira artık grave yard ve pos yapmıyorlar. Onun dışında temiz ve düz renk bir sl2h için 2000 dolar uygundur.
 11. masterofpuppetsasd

  Fly Pickups- Fatih yılmaz-CUSTOM Pickups

  Fatih konuşalım şu 7 telliler konusunda yahu.
 12. masterofpuppetsasd

  Jackson DK2 Floyd Rose Değiştirme

  "Berkunt hocam yakarım bu formu derken "Cüney Arkın'ın döverim hepinizi uleyn" repliği aklıma geldi :D Ciddi ama bir o kadar da ince :P :P" İsim Berkunt değil Berkay. Fatihe aldırmamak lazım yaşlılık unutuveriyor bazen ismi. :twisted: Ayrıca tankla tüfekle beklerim. Ağır sanayi darben ile...
 13. masterofpuppetsasd

  Jackson DK2 Floyd Rose Değiştirme

  Yakarım bu forumu...
 14. masterofpuppetsasd

  Jackson DK2 Floyd Rose Değiştirme

  Şantaja boyun eymezük. Yapan utansın. :D
 15. masterofpuppetsasd

  Jackson DK2 Floyd Rose Değiştirme

  Hiç biriniz koskoca "Floyd Rose hakkında herşey" adlı başlığa bakmadınız mı? http://www.turkrock.com/ftopic45104.html
 16. masterofpuppetsasd

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Gördüğüm en iyi "ev yapımı" vintage çalışmalarından biri. Tek sırıtan şey pickguard,manyetikler ve knoblar. Sararırlarsa çok daha gerçekçi durur. Aksam da biraz daha eskiyince daha iyi durucak.
 17. masterofpuppetsasd

  James Hetfield'ın gitarları

  ESP custom'a gitsen bile sonuçta gitar yurt dışında yapılacak. Bir şekilde yurt dışına çıkman gerekiyor böyle bir durumda. Ki ESP custom dediğimiz olay nerden baksan 3000 $ civarı birşey çıkar.
 18. masterofpuppetsasd

  James Hetfield'ın gitarları

  Ebay'den ikinci el olarak bulabilirsin ancak.
 19. masterofpuppetsasd

  jackson randy rhoads seçimi :)

  O değil de ben gitarı (kevin bond) aldım, kullandım ve sattım ancak hala tavsiyede(!) bulunan kişiler var. Birde çok merak ediyorum hep söz konusu "birileri" var ancak onlar ne kadar denemiş kullanmış merak konusu. Izzy senin rr1'in hiç fotosunu görmedim ben. Bir ara koysana.
 20. masterofpuppetsasd

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Lev senin ke-1 bayağı bir dengeli sanırım. Benim gitar jack girişinin üzerinde o şekilde dengede duramıyor pek. Kevin bond'u geri alabilirim istersen çok dandik gitar falan hani memnun değilsindir belki. :roll:
Geri
Üst