Arama sonuçları

 1. O

  Fender Standart Strat üretimini durdurdu mu ?

  Arkadaşlar fender usa standart strat üretimini 2018 itibariyle durdurduğuna dair haberler var doğru mu bu ? Ayrıca yerine artik pro strat üretildiği söyleniyor. Sizce eski standart strat mı yoksa yeni pro strat mı? Karşılaştırmalara baktığımda eski strat sesi daha güzel geliyor.
 2. O

  Boss Rc 3 Altyapı

  Arkadaşlar boss rc 3 loop pedalıma usb girişle altyapılar felan atmak istiyorum. Bunun için bildiğiniz kaliteli, yaygın ve güzel siteler var mı?
 3. O

  Overdrive Anketi

  Arkadaşlar fender usa strat ve blues jr tweed ikilisine overdrive pedali alacağım. 2 pedal arasında kaldım. Ibanez ts808 Carl martin plexitone Tarzim blues rockn roll alternatif rock en fazla hard rock. Fazla sert tonlar arayan biri değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.
 4. O

  Efekt Pedalı Yardım

  Arkadaşlar reverbe ihtiyacım var fazlasına değil. Fakat elektro gitarlar için kullandığımız efekt pedallarını akustikte kullansak ne olur ton da değişim olur mu ? Sadece akustikler için efekt pedalı tavsiyeniz var mı? Fakat bütçe en fazla 300 ikinci eller dahil.
 5. O

  Loop Yardımı

  Arkadaşlar boss rc-3 boss rc 30 ve rc300 arasinda ki önemli farkları az ve öz olarak anlatabilecek biri var mı
 6. O

  Fender Kuak Kuak Tonu

  Arkadaşlar fender usa standart strat aldım. Hepiniz bilirsiniz fenderin böyle bir kuak kuak diye bir tonu vardır :) O tonu alabilmek için hangi amfiyi almam gerek? Bütçe 2.500 tl ye kadar çıkabilir. İkinci elleri de hesaba katın.
 7. O

  Shredneck Ve Diğerleri

  Arkadaşlar hani elektro gitarlarin etüt için sadece klavyesinin bir bölümü olan zımbırtılar var ya onu nerden bulabilirim ? Bir se bunlarin iphone ile eşleşen versiyonları shredneck var bunları nasıl temin edebilirim bilgisi olan ?
 8. O

  Gitarın Bass Dengesi Bozuk Anlayan Biri Bakabilir Mi

  Arkadaşlar cort mr740fx kullanıyorum 4 yıldır. Gitarımın sanırım bass dengesi bozuk. Çünkü mesela 3. Perde den tellere bastığımda birden basslar ötmeye başlıyor. Fena şekilde bass geliyor. Başka yerlerde sorun yok sizce sorun nedir?
Üst