Sorgu için arama sonuçları: *

 • Kullanıcılar: -Aytac-
 • Sırlama tarih
 1. A

  Zoom GFX 1

  Ben nette gördüm çok hoş birşey böyle mor falan :D
 2. A

  ilk kez stüdyoya gideceğim tavsiyeler

  Bab stres olma ya gitarı tak ondan sonra volume aç işe bas tellere gitsin.
 3. A

  ilk kez stüdyoya gideceğim tavsiyeler

  Akustik gibi değil yani farklı.Akustik sesi için simülatörler var. Ya hiç kasma.Birşey olmaz yani.Muhtemelen sap daha ince gelir biraz yadırgayabilirsin.Ama şöyle drive'ı yükseltip solo attın mı "ne akustiği ya, elektro istiyorum ben!" diyebilirsin :)
 4. A

  Fingering ve picking sorunları.

  Aman kim kasacak nota falan...Hobi niyetine gitar çalan birisi olarak notaya karşıyım ben de :)
 5. A

  Ibanez 3020?

  Yok yok boyamaya kalkma sakın.
 6. A

  Hero- Jet Li

  Bence bu film bu kadar övgüyü hak etmiyor.Sanatsal filmlerden hoşlanırım aslında.Ama bu filmde sanatla dövüş sanatını harmanlayalım derken işin suyu çıkmış.Oldukça bayıcı bir film.Gerçekten sıkıcı, boş sahneler.Hele dövüş sahneleri berbat.Bunlar sanatsalsa eğer Malkoçoğlu'nun yaptıkları da...
 7. A

  Ibanez 3020?

  2 tane var 3120 ve 370dx.370dx dimarzio modifiyeli yalnız Kore diye küçümseme oldukça kaliteli bir gitar.Bir tane de 570 vardı 650 dolara satmıştım bir arkadaşa.
 8. A

  Ibanez 3020?

  İkisi de iyi gitar, zevk meselesi tabi ki.Ama ne biliyim, bir ara 1570 de çaldım ama 3120 bana ayrı bir haz veriyor.Duygusal bir bağ olabilir.Aşıkım valla :D Yine de mahogany daha tok bir veriyor o kesin.Basswood RG de var bende iyi bir sistemde fark bariz hissediliyor.Tercih meselesine kalmış...
 9. A

  Ibanez 3020?

  Kardeş 1570 17-19 mm. 3120 17-20 mm. Sadece 12.perdede 1 mm fark var. Doğru yazdım umarım.
 10. A

  Orhan Pamuk

  Adam yazmayı bilmiyor dedim ya...Bilmiyor yani.Ben bundan iyi yazarım ya.Hiç olmazsa insanı boğmaz.Ne yetenekli genç yazarlar varken böyle şaşkalozlar nasıl popüler olur anlamam.
 11. A

  Ibanez 3020?

  Sapı hayatımda elime aldığım en rahat ve en hızlı solo atılabilen sap diyebilirim.Müthiş rahat.Zaten Ibanez sap kalitesiyle meşhurdur wizard, wizard II falan.
 12. A

  Ibanez 3020?

  graffit sadece farklar o değil. şöyle ki gitarın rengi standard bir mavi değil, twilight blue diye geçen özel ve süper bir renk. Ayrıca gövdesi rg 1570 gibi basswood değil.Maun(mahogany) gövdesi var.maun'un üstünde flamed maple top var.yani alevli akçaağaç kaplamalı. Görüntüsünün üstüne...
 13. A

  Ibanez 3020?

  Bende Ibanez RG 3120 var çok memnunum açıkçası.Çok güzel bir gitar, her tonu alabiliyorum.Üstünde Dimarzio paf pro ve tone zone var standart olarak, 17-19 mm wizard sap, edge pro floyd rose (iddia ediyorum dünyanın en iyisi) falan var...çok cillop gitar. 3020'yi bilmem ama 3120 tavsiye ederim.
 14. A

  FireFox

  Güzel program yani ben memnunum.IE'den daha iyi.Güvenlik açıkları çok daha az IE'ye göre.Resim yakınlaştırma var.Pop-up engelleme var.Daha ne olsun!
 15. A

  Tüneldeki müzik dükkanlarına boykot.?

  www.guitarbargains.com 'a bak bir.Avrupa kökenli (Belçika) bir online market.
 16. A

  Peyami Safa

  Geçen gün Alkım'da gördüm, 9.Hariciye Koğuşu sadece 2 lira...Okumayan alsın bir an önce.Müthiş bir roman.
 17. A

  Can Yücel

  Bizim arkadaşta bir kitabı vardı bunun böyle içinde "taşak" kelimesi geçen komik bir şiiri vardı.Bir de Ecevit'i falan taşlayan şiiri vardı.Edebi açıdan iyi diyemem ama ilgi çekici şiirleri var.Gerçi sadece o kitaba göre konuştuğumu da belirteyim.
 18. A

  Nazım Hikmet

  Necip Fazıl belki yobazdı, bilmiyorum.Birkaç şiiri dışında da okumadım.Ama Sakarya güzeldir.Neyse... Bak herkes komünist olmak zorunda değil.Bana göre yobazlık ne kadar aptalca bir şeyse, komünistlik de o kadar aptalca.Nazım vatan haini ilan edildi diyorsun.Menderes yapmış, komünist...
 19. A

  Ankarada Jazz Dersleri?

  Bab vaktin yoksa bence alma derim.Çünkü dersi alsan bile tekrar edip çalışmadan olmuyor bu işler.Kendin çalışmasan hoca sana verecek alıştırma onları yapmak zorundasın bu sefer.Öss'ye falan gireceksen hiç bulaşma derim :)
 20. A

  Peyami Safa

  Psikolojik romanın Türkiye'deki en iyisi diyebiliriz...Tahlilleri mükemmeldir.9.Hariciye Koğuşu ise harika bir eser.Çoğu kişi lisede falan hocanın zoruyla okumuştur.Ama önemli olan anlayarak okumak.
Geri
Üst