Sorgu için arama sonuçları: *

 1. B

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  ya da gitarınızı gösterin ey türkrockçılar
 2. B

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  Re: http://www.kivilcimmuzik.net/images/52TeleReissue.jpg
 3. B

  Ibanez Başlığı

  hocam dediğine baktım ama ben solak olduğumdan 1570 e kalacağım yönünde derin hisler oluştu :D custom derken jacksonun yaptığı gibi istediğimiz gitarı yaptırabilme olayı var mı diye sormuştum :)
 4. B

  Ibanez Başlığı

  Ibanez custom gitar yapıyor mu? Japonya ya gitme ihtimalim var da bilen arkadaşlar bilgilendirirlerse çok memnun olurum. Nette aradım ama pek bilgi edinemedim..
 5. B

  System of a Down grubunun tonu ve ekipmanları hakkında

  başlığı açan arkadaşa ithafen; burada kimse sana yardım etmek zorunda değil ondan kullandığın cümleleri seçerken dikkatli olman aradığını bulman açısından daha faydalı olacaktır.
 6. B

  Hardcase İçindeki Kalıp Nasıl Yapılır?

  :D açıklama güzel olmuş ya aslında dediğini düşündüm ama içime sinmedi jackson case arıyordum zaten hiç düşmedi. Kafamda gitarın tam yerine oturması var. dediğini yapınca gitar casein içinde gene abuk bi şekilde duracak. Saolasın :)
 7. B

  Hardcase İçindeki Kalıp Nasıl Yapılır?

  3-4 kg civarlarında olması lazım
 8. B

  Hardcase İçindeki Kalıp Nasıl Yapılır?

  üsttekiyle alttaki minderimi değiştirdi?
 9. B

  Hardcase İçindeki Kalıp Nasıl Yapılır?

  Elimde bir adet flightcase var ama alırken gitarı içinde deneme imkanım olmamıştı. Gitar jackson dk2-l. Gitar case içinde dururken jacksonın kafası malum aşağıya doğru indiği için gitar burguların üstünde duruyor gibi oluyor. Ve case in o kısmında göçme oluştu. Case in orjinal kalıbı yerine...
 10. B

  Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

  hocam o kadar taş gibi solak gitarları nasıl bir araya getirdin helal olsun valla. eğer satacak olursan herhangibirini talip olurum :D
 11. B

  yamaha pasifica

  pacifica
 12. B

  Türkiye'deki Gitar Ustaları & Luthierler

  bugün Rıfat`a gittim gitarın sap ayarını genel ayarları falan yaptırdım. şansıma gitarın son ayarları yaparken Pentagram`dan Tarkan ile Hakan geldi:)
 13. B

  Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

  sağolasın. bende arkadaşa(dreamofstyks) kefilim, iyi alışverişti 2 tarafta memnun kaldı.
 14. B

  Solak olmak.

  solak olmanın tek avantajı gitar çalarken daha karizmatik bir görüntünün oluşmasıdır 8)
 15. B

  Charvel / Jackson Başlığı

  bi de dalga geçtiler yukarıda :!: hocam senin case gitarla mı verildi yoksa ekstra para verip mi aldın? hardcase ile uçakta sorun çıkacağı için vazgeçtim arkadaş gigbagle el bagajı olarak alacak gitarı.Hardcase ide buradan alayım dedim ama dediklerinden sonra biraz tırstım açıkçası :?
 16. B

  Charvel / Jackson Başlığı

  çok sağol dostum baya rahatlattın beni :)
 17. B

  Almanya'dan online alışveriş!

  ben bu hafta içinde kendime bir jackson ve zoom g7 alacağım ve arkadaşla getirteceğim.laylaycıların fiyatının yarısından daha az fiyata elime geçecek.Eğer arkadaşınızla birlikte gelecekse dediğim gibi bazı markalar çok avantajlı olabiliyor en azından Türkiye şartlarında.
 18. B

  Pedallar & Prosesörler Hakkında (genel)

  arkadaşlar sizce hangisi? Korg AX3000G Boss ME-50 Digitech GNX3 zoom g7.1ut daha çok rock, metal çalıyorum ama arada alternatif şeyler de çalıyorum.
Geri
Üst