Arama sonuçları

 1. murat_72

  Analog Pedal Mı, Prosesör Mü?

  tabiki analog iyi gitar iyi anfi enaz 50 wat anfi diz analog pedalları ama dizerken abartma :lol: kimileri hava olsun diye 15 20 tane kuruyorda gördük cızır cızır ötüyordu allah muhafaza 8O
 2. murat_72

  Amfiler Hakkında herşey (Genel)

  boston ga 60 arkadaşlar daha önce marshall mg 100 dfx kullanıyordum. maddi sıkıntıdan dolayı satmak zorunda kaldım ...kullanuışlı baya iyidi..şimdi ise boston ga 60 wat.var bilmem kullanan varmı aranızda daha önce kullanmadım kullanan arkadaşların yorumları...
 3. murat_72

  Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  15 bende denedim iyi değildi ama 60 watı bilmiyorum umarım iyidir :roll:
 4. murat_72

  Hangi amfiyi alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  arkadaşlar boston ga 60 elektro gitar anfisi nasıl kulanan varmı almayı düşünüyorum :lol:
 5. murat_72

  Pedallar Nasıl Kurulur? Nasıl Kullanılır?

  arkadaşlar analog pedallar da)diyelimki elinizde ..sustain reverb shif palazher distorjin wah pedalı var bunların dizilişi nasıl olmalıdır mixsere direk giresen başka hiç bir şey kullanbadan iyi bir saund alabilirmiyiz?
 6. murat_72

  Pedallar & Prosesörler Hakkında (genel)

  arkadaşlar elimde delay reverb sustain distorjin ve wah pedalı var !! sıralama olarak nasıl performans alırım ve bağlantıları nasıl yapabilirim..mixser yada anfie?? :?:
 7. murat_72

  Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  arkadaşlar ( digitec df7) ve rBehringer DR100 Digital Reverb Pedal almayı düşünüyorum. elimde ( Boss CS-3 compression) (Boss GE-7 ekolayzer) (Boss PH-3 phaze shifter) (Boss OD-3 overdrive)pedalları var uyum sorunu yaşarmıyım ( digitec df7) ve rBehringer DR100 performansları nasıl...?
 8. murat_72

  Boss Gt-8

  dostum mesela master parametre ve tuner tuşu şalışmıyor format attarsam düzelirmi??
 9. murat_72

  Boss Gt-8

  arkadaşlar gt8 bazı tuşları çalışmıyor bu sorunu nasıl nerde çözebilirim servis falan varmı ???
 10. murat_72

  Boss Gt-8

  evet ben sorun elektronik mezunu bi arkadaşım sağolsun şimdilik çüzdü ama! gt8 arkasında levet pot var sorunu cıkaran düğme bu! bu düğmenin aynısını nereden bulabilirim ( 5 ayaklı sınırlı pod)
 11. murat_72

  Boss Gt-8

  gt 8 arkadaşlar gecen gece gt8 pedalımı mixsere taktım ama ses alamadım aynı ekipmalarla başka bi gt8 bağladım ses aldım output level düğmesi arada takılıyordu sizce neden sinyal alamıyorum...kulaklık girişinide denedim yine ses alamdım!!! resetlersem olurmu? yada...
 12. murat_72

  Boss Gt-8

  gt8 slm arkadaşlar bunu çok tartıştık burada ama yinede ben birdaha sorayım sizlere boss gt8 marshall mg 100 dfx veya buna benzer herhangi bir anfiyle en iyi tonlar hangi girişlerden alınır :lol: hangi bağlantılar en iyi şekilde performans artırır :?:
 13. murat_72

  Boss Gt-8

  arkadaşlar boss gt8 bağladığımız elektirik pirizin yada binanın watı düşükse dip gürültüsü yaparmı :?:
 14. murat_72

  MEO

  merhaba arkadaşlar meo yeni şarkılarını yaptı tamamı kendi besteleri.. GRUP ELEMANLARI mehmet oğurlu (vokal ve gitar) mesut okta ( gitar) muhsin yaşar (bas gitar) grubumuzun web sitesi http://www.meo.dinozoruz.com
 15. murat_72

  Boss Gt-8

  slm gt8 ile yaptığım şarkı dinleyin http://meo.dinozoruz.com/dinle-12860.htm http://meo.dinozoruz.com/dinle-12862.htm
 16. murat_72

  Boss Gt-8

  arkadaşlar bu boss editör programına ne olmuş yaw acılmıyor sağlam link varsa sizde buraya koyarsanız çok iyi olur t.ş.k :lol:
 17. murat_72

  Boss Gt-8

  arkadaşlar boss gt8 ve marshall mg100dfx anfi ile stüdyoda en iyi şekilde nasıl verim alırım yanı bağlantılar nasıl olmalı daha önce aranızda bu şekilde deneyen varmı :?:
 18. murat_72

  Pedallar & Prosesörler Hakkında (genel)

  peki arkadaşlar boss gt8 yada prosesörlerde mantık aynımı mesela boss gt8 de bu sistem var aynı yöntemimi uygulamalıyız :?:
 19. murat_72

  Pedallar & Prosesörler Hakkında (genel)

  arkadaşlar analog pedal siteminde pedal dizilişinin sitemi tam olarak nedir. :?:
 20. murat_72

  Pedallar & Prosesörler Hakkında (genel)

  valla kalite bu alet
Geri
Üst