Arama sonuçları

 1. 1nsanetr

  Satılık Ibanex TBX150H Solid State Kafa Amfisi

  Sadece ve sadece yer sıkıntısı sebebi ile satmak istiyorum. Bence gelmiş geçmiş en iyi solid state kafa amfilerinden birisi. Yaklaşık 10 yıllık. Bütünü ile sorunsuz. Kozmetik olarakta gayet temiz. Resimlerini koyarım.
 2. 1nsanetr

  Satılık Jim Dunlop 95Q Cry Baby Wah Pedalı

  Temiz, sorunsuz, garanti fatura kutu yok. Takas sadece başka wah pedalları ile. Üzerine para vereceğim bir takasa yokum. Ankara satmak tercihim. Satma sebebim farklı bir wah pedalı istemem. Bad Horsie veya signature başka bir Dunlop.
 3. 1nsanetr

  Satılık PRS SE Kingfisher KR4 4 Telli Bass Gitar ( KR4SR )

  Gövde: Dişbudak ( Ash ) Sap: Akçaağaç ve Ceviz ( Maple/Walnut ) Klavye: Gül Ağacı ( Rosewood ) Fret Sayısı: 24 Skala: 34 Manyetikler: PRS Humbuckers Burgular: Hipshot Sadece Ankara için satıyorum. Hiç bir sorunu yok ve tertemiz. Takas yok.
 4. 1nsanetr

  Two Notes Torpedo Captor Loadbox

  Two notes Audio Engineering - Torpedo Captor 2017 Namm fuarında tanıtılmış bir çok yer ön sipariş alıyor. Torpedo Live almayı düşünüyordum ama attenuator çıkışı yoktu. Dolayısı ile Torpedo Cab + Torpedo Reload almam gerekiyordu ( Load Box Uygulamaları ) Two Notes bence inanılmaz bir ürünü...
 5. 1nsanetr

  Tarzım Değil Amaaa

  "Hiç tarzım olmasada X sanatçısına saygım büyüktür." dediğiniz birileri var mı? Benim için Neşet Ertaş'tır.
 6. 1nsanetr

  2017'de Kim Ne Almak Istiyor?

  Sizlerden tek bir ricam var. Yaratıcılığı ve "Ya hayallerimizde olmasa" konseptini öldürmemek için: DOLAR 2.85 EURO 3.2 İstek sırama göre: 1) Randall RD20H Lambalı Amfi 2) Two Notes Torpedo Live (Captor alacağım daha ucuza) Radial Reamp Box Geldi ;) Palmer MI Pedalbay 80 Pedal Board Geldi ;)...
Üst