Arama sonuçları

 1. Gitar klavyesi yapış yapış oldu

  Arkadaş polishi klavyeye sıkmış ve şikayeti o yönde anladığım kadarıyla.
 2. Satılık Amplifi tt

  Herhangi bir kusuru yoktur. Denemek istediğim başka ekipmanlar olduğu için elden çıkarıyorum. Öncelikle boss katana olmak üzere takas düşünebilirim.
 3. Epiphone g400 pro hakkında ne düşünüyorsunuz

  Gitarı zaten almışsınız. Deneyip kendiniz görün :)
 4. Gitarımın sapı yamuk mu?

  Sorun yok gibi duruyor.
 5. Gitarımın sapı yamuk mu?

  Çapraz değil de yandan ya tam karşıdan cekseniz.
 6. Elektro Gitar teli tavsiyesi

  Daha önce çok konuşuldu ama standart teller bende de öldüm bittim desem 2 hafta gidiyor. Sonrasında kararıyor ve gerçekten ellerimi çalma öncesinde yıkıyorum çaldıktan sonra telleri siliyorum. Günlükte ortalama 2 saat çalıyorumdur, bazı zamanlar daha az. Yaz günleri daha beter durum. Işin ilginç...
 7. Gitar çalmakta tıkandım

  Minik bir linç derken abartı yapıyordum. Yoksa sizinle şahsımıza varacak bir tartışma tabi ki yaşamadık. :) Sadece siz ve bir kaç kişi grubu ağır eleştirmişti ve biraz da dalga geçmişti.
 8. Gitar çalmakta tıkandım

  Goat parçasını savundugum için forumda minik bir linç yemiştim.
 9. Gitar çalmakta tıkandım

  Günlük hayatta hiç müzik dinlemiyor musun? Sürekli aynı şarkıları mı dinliyorsun? Böyle bi sıkıntın varsa youtube'a gir sevdiğin parçaları dinle, altta çıkanlara bak :) Ya da spotify haftalık keşif. Onun haricinde gene youtube'a girerek, backing trackler üzerine doğaçlama çalmayı...
 10. Çok mutluyum sizinle mutluluğumu paylaşmak istedim.

  Bölümden bölüme değişmekle beraber bir çok üniversite rank sıralamasında polonya üniversiteleri türkiye üniversitelerinin gerisinde. Zaten bizden daha geri kalmış bir ülke. Milliyetçilik yapmıyorum bence tartışmaya açık bir konu bile değil.
 11. Abartı Ilanlar

  Bu ilanların sorunu; kim yaptı, hangi ağaçlar kullanıldı, ölçüler neler, ne kadar masraf edildi, hatta çoğu zaman manyetiklerin ne olduğunu bile yazmıyorlar. O yüzden normal fiyat mı abartı mı bilemiyoruz.
 12. Yeni tel ve sap ayarı hakkında

  Sap ayarı düzgünse zaten köprüden yükseklik ayarlamak gerekir. Kaç yıldır sap ayarı yapmıyorum çok sık yapılan bir şey değil. Bir iki tel temas ediyorsa ve teller konforsuz şekilde yüksek değilse köprüden yükseklik ayarı yapmak mantıklı.
 13. Gitarımın Bakımını Nasıl Yapmalıyım

  Fikir sahibi olmamanız imkansız keza youtube da en çok gitar içeriği bakım üzerine olabilir.
 14. Hangi pedalı&prosesörü alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

  Aynı mantık Joyo WAH2 Multimode Wah Pedalı
 15. Şüpheli Ilanlar

  Ilk ilandayken yazmamıştı.
 16. JACKSON SERİ NUMARASI

  E mail atın. Sitesinde mevcut, genelde 1 gün sonra cevap geliyor.
 17. Elixir vs NYXL

  Ömrü çok daha kısa. Streamer isimli kullanicininda dediği gibi kaplamalı değil NYXL. Ortalama bir telden bir tık daha uzun dayanıyor. Ömür olarak dean markley helix serisi daha uzun. Ama konforlu bir tel.
 18. Bir Gitardaki Ağaç Kalitesi Nasıl Anlaşılır

  Masif enstrümanlarda özellikle sesini elektronik parametreler belirliyorsa, zamanla tonun oturması gibi bir durum olduğunu pek sanmıyorum. Illa ses değişimi olur ama aynı gitarın 30 yıl önce ki sesi ile şimdi ki sesi arasında oluşan farkı ayırt edebilecek ve bu eski versiyonu diyebilecek insana...
 19. 3 aylık gitar gelişimi

  Ses, yanlış notalara bastığınız için yanlış.
 20. Drop tuning sorusu

  Cift taraflı tremololarda tekrar tansiyonu ayarlamak çok vakit alır. Kalıcı olarak kullanacaksanız mantıklı ama bir iki şarkı için düşürmek çok uğraştırır.
Üst