Ankara Zevk almak ve keyfi olarak müzik yapmak isteyenler

Merhabalar birlikte eğlenebileceğimiz bir grup kurmak istiyorum.Kendim 7 yıldır elektro gitar çalıyorum.Back vokal yapabilirim.Bağlama ve kabak kemanede projeye göre basit şarkıları çalabilirim.Aklımda daha çok 60-70 ler anadolu rock yapmak var.Pink floyd mmetallica megadeth vs gibi old school grupları da çalabiliriz.Keyif alacağımız her şeyi çalabiliriz.Elektro gitarist,vokal,davul ve bas gitarist arkadaşlar yazabilirler.Stüdyolar açık mı bilmiyorum ama açıktır diye umarak bu mesajı yazıyorum.enstrünman hakimiyetiniz tabi ki beginner düzeyde olmamalı ki istediğimiz şarkıları çalalım.Sorumluluk sahibi olmayan,belirlenen şarkılara çalışmayacak,stüdyo günü gelmeyecek,sürekli kendi istediği şarkıları gruba dayatmaya çalışacak,enstrünman hakimiyeti çok iyi olduğu için daha amatör arkadaşlara kibirle bakacak arkadaşlar kesinlikle mesaj atmasın.23 yaş ve üzeri olursanız daha iyi anlaşırız.Stüdyoda belirlenen parçalar üzerinden belirlenen tonda çalarız.Stüdyo günü geldiğinde ben o şarkıya bakmadım durumu olmamalıdır. 0531 269 2676 numaram whatsapp üzerinden haberleşebiliriz.

Geri