İzmir Lead gitar veya solist olarak grup arıyorum

Herkese selamlar .. yaklaşık 10 yıllık grubum pandemi nedeniyle dağıldı ve bundan sonra yoluma devam edebileceğim bir grup arıyorum.. yaşım 32 .. yeni bir gruba adapte olmanın zor olacağını biliyorum ama en kisa surede adapte olacagimi dusunuyorum .. solist olarak yaptığım tarz Türkçe alternatif rock .. gitarist olarak ise her turlu tarzi calabilirim(cok sert tarzlar haric black metal vs gibi).. @ibrahim_morcetin instagram sayfasında gitar coverlarım mevcut.. solist olarak ise @tamadınıkoyarken instagram sayfasinda canli studyo kayitlari mevcut oradan izleyebilirsiniz .. yaklasik olarak hem okuyup hem caldigim 60 sarkilik bir repertuarim mevcut .. vereceginiz repertuar en kisa surede hazir olur .. parcalari orjinal calmaya gayret ediyorum riffleri sololari vs.. tercihim keyfi gruplar degildir bunu bastan belirteyim ticari olabilir veya pandemi sonrasi ticari dusunecek gruplar olabilir ..geçimimi muzik ile yapmiyorum ama ciddi dusunmeyen keyfi oluşumların gelistirmedigi kanaatindeyim ..

05541603566 şu numaradan dönüş yaparsaniz daha hizli kontak kurabiliriz foruma pek girmiyorum .. herkese iyi günler ..

Geri