2.El ilk gitarımı aldım, kazıklandım mı?

Merhaba arkadaşlar, yeniyim epey ve biraz araştırma sonucu güzel bir başlangıç için classic vibe serisinin biraz pahalı ama değecek bir gitar olacağını okudum genellikle ve başlangıç için dahi öneriliyordu. Kafamda bir cv 50s strat almak vardı fakat yakın bir dostumun tanıdğı olan birinin dükkanına gittiğimde elinde 2. el biraz daha düşük fakat iyi bir model olduğunu söyledi. 2. el fakat temiz. 2000TL'ye aldım. Seri numarasından baktığım kadarıyla 2007 yapımı Squier Bullet Strat Çin yapımı. Arkadaş affinityler düzeyinde olduğunu vs söyledi, bende almış bulundum paramı saklayıp daha sonra cv 50s'den daha sağlam bir şey alırım düşüncesiyle. Sizce iyi mi yapmışım, aldığım gitar başlangıç için ne kadar iyidir? Fotoğrafları ekliyorum.

ee09137e-a29f-4266-abf3-d2dae2310ea7.JPG
a221a0b3-0d77-4bc3-9b9c-b2fff053663b.JPG
57510d6b-0d75-40df-8c4c-433f5116b276.JPG

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2007 de affinity almıştım sıfır.Affinity bulletın üst serisi.İkinci el max 1000 tl eder .2007 olmasının en ufak faydası yok Hatta yenilerde sap arkası skunk stripe,truss rod çevresi koyu plastik vs gibi özellikleri var.Affinity seri ise max 1500 eder.Classic vibe fiyat olarak mex öncesi alınacak en iyi strat Vintage spec seviyorsanız.bullet vs yanına yaklaşamaz.

Bullet strat bu nasıl affinity diye ısrar etmiş arkadaşın anlamadım. Ne bullet ne affinity 2000 etmez. 2. elde 1000 lira altı bunlar. Biraz daha araştırsaydın keşke. Geri ver direk, fena silkelenmişsin. Araştırmadan da gitar amfi almamalısın, piyasa yaramaz adam dolu. Ayrıca neden pembe, satarken zor olur o renk.

Ne bullet ne affinity 2000 etmez. 2. elde 1000 lira altı bunlar.

2007 de affinity almıştım sıfır.Affinity bulletın üst serisi.İkinci el max 1000 tl eder

Affinity maalesef artık o fiyatlara bulunamıyor, piyasa çok garip bir halde. Affinity serisinin sıfırı 2.500 TL şu an, 2.eli de 1.600 - 1.800 arası gidiyor. Bullet stratlardaysa nedense sıfırına yakın fiyattan ilan açma modası var, gerçi çoğu üründe aynı durum söz konusu şu an nedense.

Milletin 2. elde 100 dolara aldığı şeylere biz servet ödüyoruz.

Affinity maalesef artık o fiyatlara bulunamıyor, piyasa çok garip bir halde. Affinity serisinin sıfırı 2.500 TL şu an, 2.eli de 1.600 - 1.800 arası gidiyor. Bullet stratlardaysa nedense sıfırına yakın fiyattan ilan açma modası var, gerçi çoğu üründe aynı durum söz konusu şu an nedense.

Milletin 2. elde 100 dolara aldığı şeylere biz servet ödüyoruz.
Benim durumum için ne diyorsunuz hocam, iade edeyim mi?

satıcı çok fena yemiş seni. iade alacağını da sanmıyorum. ''valla kardeşim ödemem vardı ona verdim senin 2000 lirayı ya'' falan gibi bi bahane uydurur muhtemelen. sen bi soğuk su iç.

Geri