akçaağaç klavyemi nasıl temizleyebilirim?

akçaağaç klavyeye sahip bir elektro gitarım var ama klavyeyi nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum
nasıl temzilerim.temizlik için sıfır ürünüm var .ne gibi ürünler almam gerek

akçaağaç klavyeye sahip bir elektro gitarım var ama klavyeyi nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum
nasıl temzilerim.temizlik için sıfır ürünüm var .ne gibi ürünler almam gerek
Cilalı mı cilasız mı? Benimki cilalı bir akçaağaç klavye. Gövdeyi temizlemek için kullandığım cilayı klavyede kullanıyorum, mis gibi oluyor. Jim Dunlop 654si Formula 65 Polish & Cleaner | doremusic Şu ürünü kullanıyorum. Çok memnunum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Cilalı mı cilasız mı? Benimki cilalı bir akçaağaç klavye. Gövdeyi temizlemek için kullandığım cilayı klavyede kullanıyorum, mis gibi oluyor. Jim Dunlop 654si Formula 65 Polish & Cleaner | doremusic Şu ürünü kullanıyorum. Çok memnunum
gitar bu altta cilalı:parlak yazıyor cilalı

Çok pisse nemli bir bezle çok bastırmadan silin ve kuru biz bezle narincene kurulayın. klavyenin üstündeki cila inceyse ve siz bastırırsanız cilanın ırzına geçip kaldırabilirsiniz cilayı. bu kötü durum. o yüzden yavaşça silin.maple klavyeye bunun dışında herhangi bir bakım uygulamayın

Limon yağı kesinlikle maple klavye için tavsiye edilmez gül ağacı klavyeleri beslemek icindir. Maple klavye kullanan tanıdıklarım genelde hafif nemli bez ya da bebekler için kullanılwn alkolsüz İslak mendille temizliyorlar. Bu piyasadaki dunlopun klavye için olan ürünlerini genelde sadece rosewood da kullanıyorlar. Maple için pek tavsiye edilmez.

Geri