Behringer Hellbabe Wah

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Blackened85 demiş ki:
onu bunu bilmem ama atilla abiye cry baby modifiyesi yaptırırsan tadından yenmez, orjinal haliyle sıradan bir wah pedalı.
atilla abiye nasıl ulasabılırım?bazıları cry babe 'in 95Q mu oyle bıseydı en ucuz wahı olması lazım tam hatırlamıyorum onunla arasında cok fazla fark olmadıgını soylemıslerdı dogrumu_?

paranızı hell babe gibi plastik mod edilebilcek bir durumu olmayan gereksiz bir pedala harcamayın cok fonksiyonlu görünmesi aldatıcı olabilir ama atilla abiden yada morley dunlop gibi markalardan satın almanız en mantıklı hareket olucaktır. benim ilk wahım kesinlikle bir işe yaradığını söyleyemem

chuck11 demiş ki:
Blackened85 demiş ki:
onu bunu bilmem ama atilla abiye cry baby modifiyesi yaptırırsan tadından yenmez, orjinal haliyle sıradan bir wah pedalı.
atilla abiye nasıl ulasabılırım?bazıları cry babe 'in 95Q mu oyle bıseydı en ucuz wahı olması lazım tam hatırlamıyorum onunla arasında cok fazla fark olmadıgını soylemıslerdı dogrumu_?

GCB95 dunlopın en ucuz wahı :) Denemedim ama belki modifiyeyle güzelleşebilir :D

Ben yeni başlayan ve orta seviye gitaristlere tavsiye ederim bu pedalı:

Olay nedir,

Boost tuşu ve açık kapalı olduğunu belirten led.
Yaylı wah oluşu
Fine Tune kontrolü
Sweep Range
Q kontrolü

Şimdi bu özellikler başarılımıdır? Kime göre diye sormak gerekiyor, eğer 535q kullanan veya ileri seviye gitar çalan birisi iseniz hayır ama başlangıç ve orta seviyede ve wah olayını çözmek istiyorsanız evet başarılıdır. Öğrenmek için bile neyin ne gibi sonuçlar verdiğini çözdüşünü görmek için bile alınır derim...

Modifiye edilirmi orasını bilemem, 95q nun modifiye edildiğini duydum ama bu pedal ve bu kadar fonksiyon için nederi eminim bu konudan anlayan kişiler daha iyi cevap verebilirler...

Geri