GİTAR ÇALARKEN PARMAKLARIN SAKAT GİBİ DURMASI

Durum
Yanıtlara kapalı.
@Jäger İşi gücü boş yapmak işte bunların, sen takma gitsin... ilk mesajında yazdığın gibi, bas engeli geç. 2dk zaman harcayıp okumaya değecek şey bile değil. Bunlar boş boş laf attıkça ve biz cevap verdikçe diğer salak saçma tartışan insanlardan farkımız kalmıyor. Takma, gül geç.

@Jäger İşi gücü boş yapmak işte bunların, sen takma gitsin, ilk mesajında yazdığın gibi.. bas engeli geç. 2dk zaman harcayıp okumaya değecek şey bile değil. Bunlar boş boş laf attıkça ve biz cevap verdikçe diğer salak saçma tartışan insanlardan farkımız kalmıyor. Takma, gül geç.
Cidden haklısın ya gülüp geçiyorum çok zevkli ama böyle insanlar olmadı mı eristik diyalektik yeteneklerimi sergileyemiyorum

işte aklın hemen fiziksel şiddete çalışıyor. benim fiziksel şiddeti kastettiğimi nereden çıkardın boş insan? bana dedin ya seni uslandırıcam diye, numaranı ver uzun uzun konuşalım seninli bir beni uslandır diyorum. nickin arkasına sığınmayı seçen ezik sensin.
Ya ben seninle ne konuşayım be boş adam saçma salak muhabbetleri sevmem sadece egomu tatmin etmek için ara sıra senin gibilerle yazışıp ezikliyorum o kadar

senin ebeveynlerine yazık cidden çok acıyorum onlara :D neyse daha senin gibi bir tek hücreli ile harcayacak vaktim yok. senin aksine benim işim gücüm ve çevremde bir sürü dostum var. sen de git kendini falan parmakla. hadi bay bay 👍
Hahahha liseli ergen tek hücrelileri yeni gördün galibs ağzından düşürmüyorsun şimdi ilk mayoz mitoz u öğren sonra interfaz aşamasına dikkatlice bak sonra doktor olursun tamam mıııı

işte aklın hemen fiziksel şiddete çalışıyor. benim fiziksel şiddeti kastettiğimi nereden çıkardın boş insan? bana dedin ya seni uslandırıcam diye, numaranı ver uzun uzun konuşalım seninli bir beni uslandır diyorum. nickin arkasına sığınmayı seçen ezik sensin.
İsteğini yerine getirdim gördüğün gibi süt dökmüş kediye döndün bir daha da insanlara sataşma sana abi tavsiyesi

BUNA DA DERSİNİ VERDİĞİMİZE GÖRE BEN GİDİYORUM GENÇLER SAĞLICAKLA KALIN BİR YERLER KAŞINAN VARSA YAZABİLİR İTİNAYLS YANITLARIZ

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri