Amfi-monitör önerisi

Merhaba ,ben behringer umc 202 hd ses kartından plug inlerle beraber çok iyi tonlar alıyorum şu anda sesi dandik bir jbl den alıyorum fakat bu hoparlör beni artık tatmin etmemeye başladı ben de amfi ya da monitör almayı düşünüyorum şu anda amfiye daha yakın hissediyorum mg 10 tarzı başlangıç amfilerinden birini alıp ses kartının çıkışına bağlarsam problem çıkar mı illa monitör mü almam lazım

mg10 değil de id core 10 alırsanız hem daha kaliteli hem de stereo ses alabilirsiniz. Bilgisayar id Core'u ses kartı olarak tanıyor. Tek başına amfi kullanmanız durumunda da elinizde fiyatına göre çok güzel bir amfi olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
mg10 değil de id core 10 alırsanız hem daha kaliteli hem de stereo ses alabilirsiniz. Bilgisayar id Core'u ses kartı olarak tanıyor. Tek başına amfi kullanmanız durumunda da elinizde fiyatına göre çok güzel bir amfi olur.
cevap için teşekkürler fakat amfimi ses kartı olarak kullandığımda dip ses çıkarsa ben bittim . O yüzden yine ses kartından almak daha cazip geliyor orada bir problemim yok benim problemim ses kartından çıkan sesi monitörden mi alayım yoksa amfiden mi çok fark eder mi,

Geri