BECERİKSİZ YÖNETİM, TURKROCK FORUMUN YÖNETİLEMEYİŞİ VE BİR VEDA.

TÜRKROCK, ESKİ RUHUNU KAYBETMİŞ VE ADETA ÖLMÜŞTÜR. FORUMA ÇOK BÜYÜK KATKISI OLAN ESKİ DEĞERLİ ÜYELER YOK YERE BANLANMIŞ VE (FORUMA HALA KATKI VERMEYE ÇALIŞAN ÇOK DEĞERLİ ÜYELER DE OLMAKLA BİRLİKTE) MAALESEF ESKİDEN ÇOK SEVDİĞİM BU SİTE TROLLER TARAFINDAN İŞGAL EDİLMİŞTİR. HER TÜRLÜ KÜFÜRÜ VE HAKARETİ EDEN BU TROLLER İSE HALA BANLANMAMAKTADIR. FORUMUN BU HALE GELMESİNİN TEK SORUMLUSUNUN BECERİKSİZ YÖNETİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

AN İTİBARİYLE ARTIK TROLLER İLE DOLU OLAN BU ÇÖPLÜĞE BİR DAHA GİRMEYECEĞİMİ MEMNUNİYETLE BİLDİRİYORUM. BURAYA ARTIK DAHA FAZLA VAKİT AYIRMAK İSTEMİYORUM. BURADA TANIŞTIĞIM VE GERÇEK HAYATTA GÖRÜŞTÜĞÜM TÜM DOSTLAR İLE, ABİLERİM İLE MUHABBETİMİZ HEP SÜRECEK. HALA KATKI YAPMAYA DEVAM EDEN ÇOK DEĞERLİ ÜYELERE BEYİNSİZ TROLLER İLE BAŞA ÇIKMA KONUSUNDA KOLAYLIKLAR VE SABIRLAR DİLİYORUM. BU HESABIN İSE EN KISA SÜREDE KALICI OLARAK BANLANMASINI İSTİYORUM.

🦉

metalogo.jpg

sene 2004 falan. trollüğün kralını yaptık burada. troll diye bir tabir yoktu o zamanlar internette. ancak o zaman müzik ve müzik aletleri cidden konuşulurdu bu forumda.

sizin şikayet biraz internetin evrilmesiyle de alakalı. eskiden internet şekil değil goy goy platformuydu. o arada bir çizgi var siz şimdi forumun bu halinden şikayet ediyorsunuz. biz de turkrock nolmuş lan herkes papyonlu diyoruz. yine de papyon olsun olmasın burada müzik konuşulur idi, acaip bi pc bakış açısı var yıllardır. benim de şikayetim o mesela.

herkes birbirinin anasına sövsün eskisi gibi bence. hırsını alamayan buluşup kavga etsin. oldschool.

bu arada cidden burası malesef çok steril bir forum biri tavuğunuza kışt dediyse bundan alınıyorsanız cidden wassap grubu falan daha iyi olabilir sizin için.

TÜRKROCK, ESKİ RUHUNU KAYBETMİŞ VE ADETA ÖLMÜŞTÜR. FORUMA ÇOK BÜYÜK KATKISI OLAN ESKİ DEĞERLİ ÜYELER YOK YERE BANLANMIŞ VE (FORUMA HALA KATKI VERMEYE ÇALIŞAN ÇOK DEĞERLİ ÜYELER DE OLMAKLA BİRLİKTE) MAALESEF ESKİDEN ÇOK SEVDİĞİM BU SİTE TROLLER TARAFINDAN İŞGAL EDİLMİŞTİR. HER TÜRLÜ KÜFÜRÜ VE HAKARETİ EDEN BU TROLLER İSE HALA BANLANMAMAKTADIR. FORUMUN BU HALE GELMESİNİN TEK SORUMLUSUNUN BECERİKSİZ YÖNETİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

AN İTİBARİYLE ARTIK TROLLER İLE DOLU OLAN BU ÇÖPLÜĞE BİR DAHA GİRMEYECEĞİMİ MEMNUNİYETLE BİLDİRİYORUM. BURAYA ARTIK DAHA FAZLA VAKİT AYIRMAK İSTEMİYORUM. BURADA TANIŞTIĞIM VE GERÇEK HAYATTA GÖRÜŞTÜĞÜM TÜM DOSTLAR İLE, ABİLERİM İLE MUHABBETİMİZ HEP SÜRECEK. HALA KATKI YAPMAYA DEVAM EDEN ÇOK DEĞERLİ ÜYELERE BEYİNSİZ TROLLER İLE BAŞA ÇIKMA KONUSUNDA KOLAYLIKLAR VE SABIRLAR DİLİYORUM. BU HESABIN İSE EN KISA SÜREDE KALICI OLARAK BANLANMASINI İSTİYORUM.

🦉

145760 eklentisini görüntüle
AHAHAHAHHAA UTANCINDAN İNTİHARA FALAN KALKIŞMA BAK

Mevzu ne ki, merak ettim.

Sanırım şu arkadaşın açtığı konular. Kendisi görünüşe göre banlanmış gerçi. Muhtemelen diğer konuda size sataşan yeni üye bu kişiyle aynı.

Öyle böyle düzgün adamların olduğu ve aradığım bilgiye hatta bazen aramadığım ama işime yarayacak bilgiye ulaştığım düzgün bir kısmı da var forumun.
Lüzumsuz adamlar ve başlıklara ara ara tepki veriyoruz ama açıkçası tınn, ne karşındaki bunu anlayacak düzeyde ne de kimseye faydası var, kendi akıl sağlığımıza zarar veriyoruz.
En güzeli zaten birkaç post sonra boş beleş olduğu anlaşılan başlıklara yazmamak, sahibini de çok ciddiye alıp laf anlatmaya çalışmamak. Benim beklentim bu tip adamlar başka bir meşgale buldukları zaman gider oraya musallat olurlar zaten.
Yanlış bilgi, yalan dolan desteksiz atış vs görürsem hemen düzeltirim ama sahibi ile polemiğe girmek gerçekten boş ... bir aptalla tartışırsanız kapışma onun iyi bildiği savaş alanında olacaktır, kaybedersiniz.
Dikkat çekerim sıkça yapılan "ergen" muhabbeti diye bir şey demedim, o da sıkça dile getiriliyor burada ... bir kişi "adam" ise 16'sında da adamdır, tecrübesi azdır ayrı ama kişinin kumaşı iyiyse 18 yaşında bir değişim geçirmez. Ve tabi ekleyeyim "adam" dilimize girdiği yaygın kullanımı ama elbette kızları da kapsıyor demek istediğim.

Demem o ki; ... gitmek çare değil. Kaldığımız yeri güzelleştirmek için aktif olmaya devam.

Tek bir kişi olamaz, örgütlü bir iş bu :) ... Gezi sonrası Fuat Avni fetö hesabının da aslında onlarca kişi olması gibi :)
"Teşko bunlar, teşko" diyorum, devamını getirmiyorum.

Adamın üye olduktan 41 dakika sonra daha bismillah demeden foruma yazdığı ilk mesaj:
"fiyat uygun. indirimli fiyatı 4600 lira gitarın. yarı fiyatı istenmiş. belki pazarlıkla 2000 liraya verir satıcı. sen burada kafası doların 1,28 lira falan olduğu zamanda kalmış ölücülere bakma arkadaşım."

ahaha daha bakalım kaç farklı kişi olcam :d

ne var bunda ölücü arkadaşım. fiyat çok diyorsunda adam kaça satsın? indirimli fiyatın yarısını istemiş belki dahada azına vercek. anca fiyat çok demeyi bilin. göster o fiyata daha iyi gitar adam onu alsın. boş boş yorumlar. sonra ölücü diyincede alınıyonuz xd
Orda yazdığım mesajı da anlamamış. He aynen.

Bugüne kadar kimseyi engellemedim hatta direkt bana karşı zırzopluk eden kıt akıllıları bile ... engelleyince yazdığı hiçbir şey çıkmıyor mu bizde? Yani ilgisiz bir başlığa da yazsa o kişi hariç olan mesajları mı sadece görüyoruz? Hiç engellim yok ama sanırım başlamak gerekecek :)

Herkese açık olan bu tür forumlarda, tüm üyelerin sizinle aynı kafa yapısında olmasını ya da aynı etik değerleri paylaşmasını bekleyemezsiniz. Yaşadığımız toplum nasılsa burası da onun bir yansıması gibidir. Her türden insan var. Normal hayatta nasıl herkesle iletişim kurmak zorunda değilsek, burada da değiliz. Forum yönetiminin haddinden fazla pasif olduğu aşikar. O ayrı mesele. Çok canınızı sıkan, yazdıklarını görmeye tahammül edemediğiniz üyeyi engellersiniz olur biter.

Geri