lütfen bu fake elektro gitar ilanını şikayet eder misiniz

Sahibinden.com adlı sitede fake bir gitar fender mexico diye satılmaya çalışılıyor.Mesajla iletişime geçtim bu gitar fake kardeşim lütfen resimlerden gayet belli oluyor lütfen ilanı replika diye değiştir fiyatıda düş dedim.bende bilmiyorum fake olabilir bir luthiere baktırıcam dedi. Peki baktır ama madem bilmiyorsun öğren ondan sonra ilana koy dedim.İlanı bir aydır kaldırmadığı gibi resimleri silip tek bir fotografa indirgedi.uzaktan bulanık bir fotograf fake olduğu belli olmasın diye.Sık sıkta ilanı silip başlarda gözüksün diye tekrar ilan açıyor. lütfen şikayet edin her gördüğünüzde çünkü silip silip yeniliyor ilanını.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Fake olduğunu nasıl anladınız?
Ayrıntılı fotograflarını gördüm adam sonradan akıllanıp foto sayısını bire düşürdü o fotografta uzaktan ve bulanık.Fender logosu ben sahteyim diye bağırıyordu başarısız yapılmış bir decal.Gitarın cilasının rengi çok basitti işçilik kötü olduğu anlaşılıyordu gövde 3 parça birleşim yerleri bile gözüküyordu zaten bu işten anlayan biri eline alır almaz anlayabileceği cinsten basit. Herhangi bir seri numarası mevcut değil fender sapla değişti 96 yapımı galiba ilk sahibi yurt dışından almış gibi şüpheli ifadeler var.

Ayrıntılı fotograflarını gördüm adam sonradan akıllanıp foto sayısını bire düşürdü o fotografta uzaktan ve bulanık.Fender logosu ben sahteyim diye bağırıyordu başarısız yapılmış bir decal.Gitarın cilasının rengi çok basitti işçilik kötü olduğu anlaşılıyordu gövde 3 parça birleşim yerleri bile gözüküyordu zaten bu işten anlayan biri eline alır almaz anlayabileceği cinsten basit. Herhangi bir seri numarası mevcut değil fender sapla değişti 96 yapımı galiba ilk sahibi yurt dışından almış gibi şüpheli ifadeler var.
Ben de gordum bu gitari; daha cok fotograf vardi daha once. Gitar kesinlikle Fender degil. En basitinden sapta truss rod icin walnut plug yoktu.
Cin yapimi ucuz bir gitar fotolardan anladigim kadariyla.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de gordum bu gitari; daha cok fotograf vardi daha once. Gitar kesinlikle Fender degil. En basitinden sapta truss rod icin walnut plug yoktu.
Cin yapimi ucuz bir gitar fotolardan anladigim kadariyla.
önceleri fiyat 9500 dü satamayınca fake olduğu bariz tabi foto sayısını düşürüp 4200 e çekti fiyatı 1000 liralık fake gitara 4000 küsür para verecek olan insana acıyorum onun için şikayet etmeyi unutmayalım ilan silinsin

Geri