Bursa Bursa müzik

Merhabalar bursaya üniversite nedeniyle yeni taşındım türkçe , yabancı tarzda müziklerle ilgileniyorum ( Panic at the disco , Dktt , yaşlı amca vs vs ) müzik eğitimim var solistim pandemi döneminde bursada yeni bir oluşum arıyorum gitar veya başka bir müzik aletini çalan arkadaşlar ulaşırlarsa güzel olur amatörlük vs hiç farketmez niyetim en azından bir gitar bir vokal olarak birşeylere başlamak kimyamız uyuşursa ileride dönükte grup vs kurulabilir

Merhabalar bursaya üniversite nedeniyle yeni taşındım türkçe , yabancı tarzda müziklerle ilgileniyorum ( Panic at the disco , Dktt , yaşlı amca vs vs ) müzik eğitimim var solistim pandemi döneminde bursada yeni bir oluşum arıyorum gitar veya başka bir müzik aletini çalan arkadaşlar ulaşırlarsa güzel olur amatörlük vs hiç farketmez niyetim en azından bir gitar bir vokal olarak birşeylere başlamak kimyamız uyuşursa ileride dönükte grup vs kurulabilir
çok sağlam türkçe rock grubumuz var. solist arıyoruz ilgilenirsen şu numaraya mesaj atabilirsin 05551518353

bende kendime vokal arıyorum ig: bdrhnkyaaaa burdan ulaşabilrisin

selamlar,
saksafon ve flüt çalıyorum, ankaradayken blues rock grubum vardı izmirde de daha çok caz çalıştım. bir süredir grup bulamadığım için ara vermiştim. ilgimizi çekerse bana ulaşabilirsiniz. yoğun çalıştığım için telefona bakamadığım zamanlar oluyor, mesaj da atabilirsiniz
ilker zeki arusoğlu / 533 514 38 66

Geri