İnceleme Marshall dsl40 pod hd500 ile kayıt almak

Merhaba iyi günler
Amfim marshall dsl40 analog pedallarım var ve pod hd500 prosesörüm var prosesörümü pc ye bağlayıp kayıt almayı biliyorum sorum şu olucak.
Amfimden kayıt almak istiyorum milrofonlama ve ses kartı için şuanlık bütçem yok fx looptan prosesörümü bağlayıp daha önce amfi kabin sim kapatıp sadece stomp box gibi kullanmıştım ve güzel sonuç almıştım aynı anda pcye bağlasam kayıt esnasında amfi kabin kapalı olduğu için marshallın preampını süstem görürmü yoksa sadece pod ta açık olan efektlermi görünecek ? Veya mikrofon ve ses kartsız elimdeki ürünlerle bunu nasıl hallederim prosesörün gerek kalitesi gerek ses kartı özelliği ergonomik oluşu yüzünden satmak istemedim ikinci bir seçenek prosesörü satıp ses kartı almak olucak ama şöylede kafamda bir soru işareti var podun ses kartı özelliğinden alacağım ses kartı daha aşşağı kalitedeyse çok gereksiz olucak podda ayrıca mic girişi var bu amfi mic içinmidir forumda yeniyim çok soru sordum sanırım mazur görün hayırlı günler

processor'ü amfiye bağladıktan sonra çikişi nerden almayi düşünüyorsunuz yine tekrar processor'den çıkış alip hemde amfiyi kullaniyim diyorsaniz o mümkün değil. Dsl40 in eğer lineout'u varsa ya da kayit için bir çikişi varsa bunu kullansam diye soruyorsan o da mümkün değil bu çıkış dışardan harici bir pedal ya da processor den etkilenmiyor bildiğim kadari.

Geri