Nux Mighty 20Bt

arkadaşlar bu amfiyi kullananımız var mı? bt olması biçok kanal ve efekti olması gibi özelliklerle beni kendine çekti gitarım sss sx strat önerir misiniz blues çalıyorum şuanlık ilerde gitarımı değiştirip metal hard rock vs şeyler çalarsam beni üzmez dimi

Nux mighty isimli bir amfi kullanmistim ama kac wattti tam hatirlamiyorum. marshall mg15 ile kiyasladigimda daha cok hosuma gitmisti. butce problemi varsa bence idare edilir.

arkadaşlar bu amfiyi kullananımız var mı? bt olması biçok kanal ve efekti olması gibi özelliklerle beni kendine çekti gitarım sss sx strat önerir misiniz blues çalıyorum şuanlık ilerde gitarımı değiştirip metal hard rock vs şeyler çalarsam beni üzmez dimi
Fiyat/performans olarak gayet iyi bence. İçindeki efektleri ayrı ayrı pedal olarak toplamayı bırak, tek bir pedal aldığında amfinin parasına denk gelir zaten. Tonları blues'a iyi gider fakat ileride metal'e geçersen maalesef, biraz üzebilir. 9.12'ten itibaren amfinin metal kanalını deniyor adam. Bana kalırsa sesi EVH'in Micro Stack isimli amfisinden farksız, kısacası aşırı bozuk bir ses veriyor. Fakat sen şu an için ilerisini düşünme, şu an blues çalıyorsan, kafana da yattıysa al gitsin. İleriyi ileride düşünürsün...

Son düzenleme:
Geri