Ogün Sanlısoy

TheCeLL demiş ki:
ulyanov demiş ki:
TheCeLL demiş ki:
elimde trail blazer albümü (orjinal) var isteyene gönderebilirim.. nasılsa dinlemiyorum bıktım.

istiyorum
mesajın atılma sırası değil benim görme sıram önemliydi ulyanov.. kusura bakma başka bir arkadaşa gitti albüm :) fakat mp3 isteyene de bir türlü ulaştırabilirim.. elimdeki albüm kaset halinde.. yine de bir ikinci alternatif çıkıyor :)

sen sethe yada bizkite ver ben onlardan alırım............

tramp demiş ki:
TheCeLL demiş ki:
ulyanov demiş ki:
TheCeLL demiş ki:
elimde trail blazer albümü (orjinal) var isteyene gönderebilirim.. nasılsa dinlemiyorum bıktım.

istiyorum
mesajın atılma sırası değil benim görme sıram önemliydi ulyanov.. kusura bakma başka bir arkadaşa gitti albüm :) fakat mp3 isteyene de bir türlü ulaştırabilirim.. elimdeki albüm kaset halinde.. yine de bir ikinci alternatif çıkıyor :)

sen sethe yada bizkite ver ben onlardan alırım............
o mekan olarak mümkün diil.. nası vericem abicim ben eskişehirdeyim onlar denizlide :)

TheCeLL demiş ki:

ya salla o zaman bende var zaten ama benim için önemli olan orjinal olmasıydı

Şarkıyı dinledim basit bir şarkı klipte çok bsit olmuş, tek güzel şey kızıl saçlı kız :)
Kimseyi kırmak istemem, albümü dinlemeden yorumda yapmak istemem ama ben daha iyisini beklerdim Ogün'den. Bir de bir röportajında; Tamam ben değiştim artık metal yapmıyorum ama yine değişip yapabilirim türü bir cümle sarfetmiş. Ne derece doğru bilemem bir arkadaştan duydum... Yapsın dinleriz ne diyeyim :)

Hiç sevmedim valla. Yaptığının da rock olduğunu söyleyemeyeceğim. Şarkı da felaket bence bu arada, "Saaaaydıııım"dan başka doğru dürüst söz yok. İsteyen dinler beni ilgilendirmez tabi.

Bence "saydım" fena sayılmaz.Albümü daha almadım ama en kısa zamanda almayı düşünüyorum.Şu sıralar alınıp dinlenebilecek albüm sayısı az iken bence rahatlıkla dinlenir.Bu arada Ferdi'nin "Ben de özledim" ini coverlamış.Frekansta dinledim gayette güzel olmuş

ulyanov demiş ki:
TheCeLL demiş ki:

ya salla o zaman bende var zaten ama benim için önemli olan orjinal olmasıydı
sonradan söylemedi deme albüm kaset halinde ve orjinal yine elimde patladı yollayabilirim :D

Pentagram'ın eski albümlerinin yeniden çoğaltılması için çabalarımız sürüyor,umarım yakında herkes orginal albümlerine kavşabilecek ama sanırım bu en erken sonbaharda gerçekleşebilecektir ;)

pentagram da da korkma albümün de de gayet iyidi kardeşler!!!! korkma albümü bilgisayar ve teknoljik aletlere kurban gitmese daha saglam olurdu... basarılar dileyelim bence o tarzı seviosa onu yapar yani.biz de kalıplara takılır acımasızca eleştirirsek insanları...............

ogün ün düşmez kalkmaz şarkısını daha önce duymuştum inanılmaz güzel bi şarkı bu ne böyle demiştim..

albümdeki versiyon diğer demo kadar güsel olmasada çok iyi bir şarkı dinleyin derim

mutlaka dinneyin

walla bir dinneyici olarak şunu söyleyebilirm ki mutlaka ama mutlaka dinneyin eğer grçekten rock dinniorm diorsanız baştan sona süper bi albüm ben aldım ii ki de almışım dinnememek büük bi kayıp sakın ama sakın klibe bakıp yorum yapmayın çooook pişman olursunus çoook walla ogünü dinneyince gerçrk turkrock nedir annicaksınıs

Ben de saydım ı ilk defa tv de izlediğimde çok fazla sevmemiştim hatta arkadaşlarımla geyiğini yapmıştık... Ama bugün yüxexes de izleyince kendimden utandım resmen diğer parçaları baya hoşuma gitti ve albümünü almayı düşünüyorum. Saydım biraz pop a kaymış ve bence çıkış için yanlış bi parça dinlediğim diğer 3 şarkısı çok daha güzel... 8)

bugün bende dream tv de izledim kendisini...saydım klip olarak alıştığımız tür ama şarkıyı beğendim...bi de pencere ydi sanırım o şarkı daha bi güzel bence...bu arada elektrodaki bıyıklı abi iyi çalıyomuş bee...

amatörce ama....

dün akşam ben de yüxexeste dinledim ogün sanlısoyu... bence şarkıları, canlı performansı falan biraz amtör şarkıcı havasında. bunca yıldır bu piyasada olan biri için fazla amatör gibiydi, ama bu amtör ruhun verdiği heyecan da hissediliyordu. saydım dışındaki diğer parçaları fena değil. saydım da enterasandır kulakta kalıyo ama. bu da önemli sanırım.
bu arada bıyıklı amca (elektrodaki) gerçekten takdire layıktı.

Geri