Ogün Sanlısoy

Bugün Radyo D'de bi programa konuktu kendileri..Derste dinledim..Dj albümdeki konuk vokalleri sordu..Cevap gönderen ilk beş kişi imzalı albüm kazandı..Biri de benim..Ehuehe :p Ne şanslıyım :)

Buarada Konya'da organizasyon olursa gelmek istediğini söyledi..Burdan organizatörlere sesleniyorum.. :LOL: Konya'da Ogün Sanlısoy konseri istiyoruzz :twisted:

Zaten Metin'i izleyebilmek için Şebo konserlerine gitmekten bi hal oldum :p Şaka bi yana Şebo'da bitanedir!Hiç bıkmam ondan ama ben Ogün konseri istiyorum artık :) Metin'in Ogün konserlerinde olmasına da sevindim..İkisini de çok seviyorum :twisted:

Ogün Sanlısoy ikinci klibi hangi parçaya çekecek acaba :roll: Umarım Gitme Dönmezsin'e gelir gerçi hiç farketmez hepsi çok güzel :p

deyyus demiş ki:
ölü bu adam konserde ya erken emekli olmuş veya kendini öyle hissediyor,gittiğime gideceğime pişman oldum :(
vallaha hayrete düştüm yazdığını okuyunca çünkü ben de İstanbul konserine gittim ve performansı inanılmazdı,35 yaşındaki birine göre de muhteşem bir performanstı. sen heralde sırtın dönük falan izledin, bu performansı gözden kaçırmak için biraz kör olmak lazım...sen hangi konserini izledin bilmem ama olsa olsa en fazla yorgun olmuştur, o da çok etkilemez performansını zannımca...

yaa insanlar cok acımasızca eleştiri yapıyorlar..Belki bu senin düşüncen ama adam sonuçta ne olursa olsun bir emek koyuyor ortaya
ki cabanın ardındaki seyleri hepimiz az cok biliyoruz..günlerce haftalarca hatta yıllarca kendilerini veriyorlar ve birisi cıkıp pat diye asağı ceken bi düşünceyle laf atıyor..bu kadar kolay sanki..insanlar sebepli şöyle şöyle bi yorum yapsalar eyvallah ama direk saldırıyorlar ya..müzik üretmenin albüm yapmanın ne kadar zor sartlarda olduğunu biliyoruz en azından bunu göz ardı edersen belki dinlemezsin ama bu tarz bi yorumda yapmazsın..ki konserlerinden sonra direk bırak albümü konser konser dolaş canlı izle sürekli bence imkanın varsa ...Ya demek istediğim yani beğenmemiş olabilirisn ama yorum yapıyorsan bu tarz bi cırpıda atan yorumlar yapmzsın..beğenmedim ben dersin gecersin uzamazda konu..

Yukardaki bi arkadasım sende "şanlısoy" yazmışın yanlışlıkla sanırsam "SANLISOY" olcak ;)

grubuna bijen'i de katmıştır. yani 3 gitar olacak (kısmen de olsa) metin, bijen ve ogün. bijen; gerçekten çok beğenediğim bi gitarist; tanıyan tanıyodur zaten. canlı performansları çok daha iyi olacaktır bijen'le...

yeni albümünü harika buldum her şarkısını zevkle dinliyorum..ama bilmece apayrı bi parça dinlenesi ve anlamlı bi şarkı

Geri