Ogün Sanlısoy

Yönetmenliğini ilk klip çekimini de gerçekleştirmiş olan Gürcan Keltek’in yapacağı klip için İstanbul'un ekranlarda görmeye alışık olmadığımız mekanları kullanılacak. Çekimleri 10 Temmuz ve 11 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan klip çok yakında tüm müzik kanallarında gösterime girecek.

ayy merakla bekliyoruzz :LOL:

yaa hadi beni güldür biraz da çoook güzel bi şarkı ama hayal kırıklığına uğradım ben biraz yaa:( ben gitme dönmezsin e gelir diye umuyordum... şarkının nakarat bölümündeki sözlere bakın yaaa...:
hayatta en doğru gönlünden geçen denemek istersen başla bi yerden
kanatlandı ruhun hep uçmak ister konmayı öğrenmezsen düşmek var elbet...

aslında sözlere bakarsak ogüncüğümüzün bütün şarkılara klip çekmesi gerekiyor...her şarkısın da ayrı bir anlam var onun...o bir tane ya...çeksinde neye klip çekerse çeksin :roll:

benim de isteğim önce gitme dönmezsin daa sonra da dön evine ama işin aslı hadi beni güldür biraz daa dikkat çekecek bi şarkı bence bu yüzden ona çekilio.piyasaya göre klip demek istemiorum ama herkes bizim gibi ogün albümlerini hatim etmio yani dikkat çekmek için ii bi seçim

ogun sanlısoy için arkadaşlar 15 Temmuzdaki yedikulezindanlarındaki yer barış gök manço rock festivalinde olup destek verelim.

bence de artık bırakalım ogün sanlısoya cool veya ogüncük demeyi de yaptığı müziği konuşalım.çünkü müziğini konuşmaya başlasak başka bi şey konuşcak fırsatımız bile olmaz.adam bi müzisyen ve sadece müziği ile duyulan birisi bunu hepimiz biliyoruz.kendisi bile müziğinin dışında hiç bişiyden bahsetmiyosa(ki bu yüzden bu kadar büyük bi hayranıyım)biz neden bahsediyoruz

bence Ogün Sanlısoy'a değişik isimlerle hitab edilmesi kişisel bi tercihtir ama abartmamak şartıyla.. yada bu isimleri kullanırken yerinde kullanmak gerekirr... konuşulması gereken OGÜN+Müzik olmalıdırr...

İnşallah 'Ne Yerdeyim Ne Gökte' adlı şarkıyada klip gelirrr ben gelmesini çok istiyorum.......

evet beyler 15 temmuzda yedikule zindanlarında yer barış gök manço da uçalım...Süper b
ir kadro ya ogün abide var...yuppi..

lan ben ne şanssız adamım ya ne die allahın çorumunda yaşıosam ne konsere gidebiliyoz ne de başka bişiye ama üniv e geldiğimde tüm ogün konserlerine gidecem andım olsun.millet konsere gidicem dedikçe içim gidio ya

Geri