Ogün Sanlısoy

"üç" 3. albümü yalnız =)

ogün için çok şey söylüyorlar ama onu seven zaten böyle sever bu tarzıyla sever. ben çok fazla seviyorum kendisini ve tarzını onun yaptığı her şeye güvenirim.

gerçeği söylemek insanları küçültmez.rockncoke performansı gerçekten kötüydü hani vokal anlamında kötüydü.tabiki bunu bir bilenin söylemesi daha iyi olur ama vokalin o gün seyahat etmesai yada sahneye çıkmadan önce içtiği içecek sesini detoneleştirebilir.çünkü detone olmamak için mücadele ettiğini tv'den izledik.yüksek sadakat'te aynı şekildeydi mesela.ama sahne şovu şarkıların seçimi çokta güzeldi.
abi birde ogün sanlısoy fanı nasıl olabilinir anlamış değilim.yani seversin ama şu dünyada ne adamlar var fanı olunacak.demir fanı ogün fanı.komik şeyler bunlar.kill your idol

kallipardi demiş ki:
gerçeği söylemek insanları küçültmez.rockncoke performansı gerçekten kötüydü hani vokal anlamında kötüydü.tabiki bunu bir bilenin söylemesi daha iyi olur ama vokalin o gün seyahat etmesai yada sahneye çıkmadan önce içtiği içecek sesini detoneleştirebilir.çünkü detone olmamak için mücadele ettiğini tv'den izledik.yüksek sadakat'te aynı şekildeydi mesela.ama sahne şovu şarkıların seçimi çokta güzeldi.
abi birde ogün sanlısoy fanı nasıl olabilinir anlamış değilim.yani seversin ama şu dünyada ne adamlar var fanı olunacak.demir fanı ogün fanı.komik şeyler bunlar.kill your idol
sana ogün sanlısoy`un fanı olmamız için birçok neden gösterebiliriz..bunu neden anlamadın ben de bunu anlamış değilim..ayrıca performansı herkes beğenicek diye birşey yok ama Ogün`ün performansı kötüydü diye kesin konuşmanız çok saçma.hadi dersin ben beğenmedim bana göre kötüydü filan...ayrıca benim okuduğum yorumlarda Ogün Sanlısoy`un performansının çok sevildiği yazılıyodu..hatta burn sahnesinde direc-t yi izlerken bile Ogün`e bakakalmışlar.bilmem anlatabildimmi....Ogün ve ekibi süper :twisted:

Ogün`e dream`soundwave`de sormuşlardı forumlarda yazılan bu aşağılamalar hakkında ve Ogün`de çok iyi bir cevap verdi.kim olduğu belli değil,nerden olduğu belli değil,kafasına göre yazıyor işte :)

rock'n coke'un sahnesi ve aletleri ismine yakışmayacak kadar berbattı.. iki yıllık malzemeleri kullanmışlar... ilk ogün abi çıktığı için bilmece güme gitti... ogün abinin kimse canlı performansından söz ederken rock'n coke performansından söz etmesin... bana göre rock'n coke performansı da güzeldi. ama asla kendi konserleriyle yada anki rock fest performansıyla kıyaslamam... rock coke bu işi cıvıtmaya başladı...

zaten bijen abiyle de buluştuk geçenlerde onun da dediği gibi herkes ogün'ün altyapısından çaldı... ogün abi ilk çıkmasaydı daha güzel olurdu ama yine de iyiydi... Ogün abinin performansı hakkında ileri geri konuşacağınıza bi konserine gidin bi zahmet sonra hala yüzünüz kalırsa yazarsınız ... yazdıklarınızdan utanırsınız...

anki rock fest'te neden en iyi performans seçildi bunu da bi düşünün .... kimse bilip bilmeden yazmasın ogün abi hakkında... tabiki eleştirebilirsiniz ama lütfen doğruluk payı olsun... ogün abinin dediği gibi önene gelen yazıyo... kimse kendisini tatmin etmek için Ogün sanlısoy başlığına olur olmaz şeyler yazmasın...
ben ogün abinin üstüne rockçı tanımam... canlı performans olarak ta tanımam kişilik olarakta...

iyi geceler .. iyi forumlar....

Yazının içeriğinde katıldığım noktalar da var , katılmadığım noktalarda var.
Mesela 'ogün abinin üstüne rockcı tanımam canlı performan olarak da tanımam kişilik olarak da tanımam' yargına kesinlikle katılmıyorum ve bu yargıyı ogün'ü çok seven,forumdaki eleştirilerden pek de hoşnut olmayan bir fanatik edasıyla yazdığını düşünüyorum ama seni suçlamıyorum(zaman zaman ben de bu duruma çok düşmüştüm)sadece katılmıyorum.
Roce'n Coke daki performansı gelin ne senelik aletlere ne de sahneye bindirelim arkadaşlar iki sorun var;1.si gündüz olması 2.si açıkhava konseri olması.Daha öncede yazdım binlerce kişilik açıkhava sahnesi ile 200m2 lik kapalı alan sahnesini asla bir tutmayın.
Ankarada gerçekleşen Ankirockfest'e istanbuldan haluk leventi,serdar öztopu,demir demirkanı ve ogünü dinlemek için geldim.hepsinin sahnesi çok iidi(demirin anfisinin kısa devre yapması dışında:D)ama en iyileri gerçekten ogündü genel olarak.ogünün sahne performansı mükemmel ve dediğin gibi asla roce'n coke bi ölçü değil,benim dediğim gibi de; olamazda.

Ogün'ün canlı performansı çok iyi kendisini Balans'ta izleme şansını yakalamıştım. Ancak rock'n coke'da bence her zamanki performansının dışında bir performans sergiledi. çok fazla detone oldu gerçekten. "hadi beni güldür"ü söylemeye başladığında ben inanamamıştım tv'nin başında resmen şok oldum(!)...
'aynaya sordular ........vs.vs... hayat toz pembe'
şarkının başında ve bu arada kalan bölümlerinde o kadar çok detone oldu ki...

Ogün Sanlısoy bu değildir; onu mutlaka konserlerinde 1 kere daha izleyiniz VE hatta şansınız olursa bizzat muhabbet edin aklınızdaki tüm soruları ona bizzat kendiniz sorun. Bütün içtenliğiyle yanıtlayacağına eminim...

Arkadaşlar başlık temizlenmiştir. Tartışmalarınızı forum kurallarına uygun şekilde yaparsanız ne siz fazladan yazmayacaksınız, ne de biz silmeyeceğiz. Ayrıca mesajlarınızı yazarken IRC tarzı yazmamaya da özen gösteriniz aksi takdirde içeriği ne olursa olsun mesajlarınız silinebilir. Ayrıca bknz;
http://www.turkrock.com/ftopic12.html

Bugün kral tv de ''saydım'' parçasının klibi vardı.o kadar sinirim bozuldu ki..Hadi Beni Güldür`ün neden yayınlanmadığını anlamış değilim..özellikle bu aralar çok fazla dinlenmesine rağmen :evil:

DERTLER BİRİKE BİRİKE BÜYÜDÜ Bİ TELAŞLA,YALNIZ BAŞIMA ALTINDAN KALKMAM ZOR
BİRİ BİTMEDEN ÖBÜRÜ BİTMEDEN ÖBÜRÜ DE BAŞLAR; ALLAH'IM AKLIMI KORUUUU!!! DİYOSUN YANİ :D

Geri