Ogün Sanlısoy

MaviSokak demiş ki:
Çoğu insan burda heyyamcılık yapıyor ama ben direkt tarafsız olarak yazmaya çalışıyorum, o gün hayranlığım yoktur, ama rock'n coke u baştan sona izlerseniz belki ogün ün yanına editors ve kasabian ı koyarım kötüler arasında. birde aydilge. Burn sahnesine çıkan sanatçılarda dahil bana göre ogün çok kötü bir performans çizdi. Bence öğlen çıkmasında bunun çok büyük bi etkisi var.
ya abi nesi kötüydü ya..zaten sahneye ilk çıkan Ogün değilmiydi..sesi biraz detone dendi ok olabilir bu her müzisyende oluyor...ama tutupta yok yanına şunlarıda koyalım al sana en kötü performans..nasıl oluyor bu iş yaw 😉kötü performans görmemişsiniz siz :evil: :twisted: :evil: :twisted:

gurultu_27 demiş ki:
kötü derken belki ogünden beklediği performans içindir...herhalde.. gündüz çıkmanın etkisi olduğunu zannetmiyorum ama...
yok zaten gündüz çıkması değil 😆
ilk çıkması 😀
evet Ogün beklendiği gibi performans sergilememiş olabilir ama en kötüde değildi.. 😳 :roll:

ya boşver herkes farklı düşünebiliyor zevk kulak meselesi...ama ilk çıkması da pek etki etmez bence ilk çıkan ve son çıkanlar çok şanslı daima dinamik bir dinleyici kitlesi bulunur... ilkinde yorulmamamış ama kopmaya hazır sonuncuda da artık kendini performans sergileyene vermiş kitle 😆

Geri