Satılık Digitech EX-7 Expression Factory / Swell, Wah, Chorus,Whammy,Flanger E

Takasa
Kapalı
Fiyat
800
Para Birimi
TL
7 farklı efekti tek bir pedalda sunuyor.

1. Dunlop® Cry BabyTM Wah
2. Vintage Vox® Clyde McCoy TM
Wah
3. DigiTech® XP300 Space
StationTM Synth SwellTM
4. DigiTech Whammy®
5. Unicord Uni-VibeTM
6. Leslie® 147 Rotary Speaker
7. A/DATM Flanger

Özellikle 3.efekt ile stüdyoda/ortamda/grupda bir klavye varmış gibi farklı tonlar çıkartabilirsiniz. Bir nevi synth, pedal ile derinliğini ve "slow attack" lerı ayarlıyorsunuz.

4.efekt, bir Whammy Pedalı gibi çalışır, (Like a stone solosu benzeri)

Diğerlerini zaten gitaristler iyi bilirler. Dilerseniz 7.efekti sadece volume pedalı olarak da kullanabilirsiniz.

Her bir efekte aşağıdaki 7 farklı "distortion" dan birini ayarlayabilir, sadece topuk kısmını aktive ederek distortion ekleyebilirsiniz. Ön switche ayağınızla bastırarak tekrardan temiz tonlara dönüş yapabilirsiniz.

Ibanez® TS-9
DOD® Overdrive/preamp 250
Boss® DS -1TM
ProCo RatTM
Boss® Metal Zone®
DigiTech® Metal MasterTM
EH® Big Muff® Pi

Çok severek almıştım (Ankara Pan Müzik), fakat uzun bir süredir kullanmadığımı fark ettim. Adaptörü orjinal değil, yetkili servisinden ücreti karşılığında değiştirdim. Orjinali adaptörü de kutusunda duruyor, gitar kılıfının içinde taşımaktan zarar görmüş.

Pille çalışmaz, sadece kendi adaptörü ile çalışır. Aynı anda hem amfiye hem mixere gönderebilirsiniz sinyali, Digitech Trio'larda kullanılan footswitch bununla da birebir uyumludur. Ayrıca çok sağlam gerçekten, komple metal bir yapısı var.

digitech ex7.jpg
Orjinal kutusunda her tür evrağıyla beraber teslim edilecektir. Kargo alıcıya aittir. İstanbul Avrupa Yakası'nda Beşiktaş, Levent, Maslak Civarı'nda elden de teslim edilebilir.

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler