İstanbul Amatör Grubumuza Grup Arkadaşı Arıyoruz

Herkese selamlar!
Müzik grubumuza devamlılığı olacak, kendini ve bizleri geliştirmeye açık grup arkadaşları arıyoruz. Ağırlıklı olarak bas gitar ve bateriste ihtiyacımız var. Ancak başka enstrümanlara ve solistlere de açığız. Şu anda söz yazıyor ve aynı zamanda kendi halimizde coverlar yaparak kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmek ve eğlenmek için yaptığımız müzikleri ileriki zamanlarda canlı olarak seslendirmeyi düşünüyoruz. İlgileniyorsanız isterseniz burdan isterseniz deniizz.jpg instagram adresimden irtibata geçebilirsiniz.

Herkese selamlar!
Müzik grubumuza devamlılığı olacak, kendini ve bizleri geliştirmeye açık grup arkadaşları arıyoruz. Ağırlıklı olarak bas gitar ve bateriste ihtiyacımız var. Ancak başka enstrümanlara ve solistlere de açığız. Şu anda söz yazıyor ve aynı zamanda kendi halimizde coverlar yaparak kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmek ve eğlenmek için yaptığımız müzikleri ileriki zamanlarda canlı olarak seslendirmeyi düşünüyoruz. İlgileniyorsanız isterseniz burdan isterseniz deniizz.jpg instagram adresimden irtibata geçebilirsiniz.
Tarziniz nedir erkek vokal arayisiniz varmi

Merhaba , bundan önce de 2 grupta basçı olarak görev aldım. Ben de kendimi geliştirebileceğim ve yazabileceğim bir grup arıyorum. Eğer arayışınız sürüyorsa gruba katılmak isterim. Insta: _yaseff . Sizin insta hesabı isim olarak çıkmıyor bu arada.

Selamlarr 4 senedir akustik gitar çalıyorum İstanbula yeni geldim kendimi geliştirebileceğim ve güzel vakit geçirebileceğim bir grup arıyorum. İnstagram @unalsirvanci

Geri